Ziyaretçi Defteri

Hemşehrilerimize, gurbetçilerimize, askerdeki yakınlarınıza, uzaktaki eş dost ve akrabalarınıza buradan hitap edebilirsiniz!....

Re: Ziyaretçi Defteri

Mesajgönderen birdost » 14-06-2009 02:02:13

Selam arkadaslar;

Yesilli yesilli olali hep böyle secimlere sahne olmustur
yani binbir türlü senaryo ve oyun sahnelenmistir,

Yani anormal birsey olmamistir aslinda,simdiye kadarki secimler nasil idi ise
son secimlerde ayni havada gecmistir,

Diyecegim o ki sizde fazla kafa patlatmayin;

Mazallah bu gidisati deyistirecek kafa bulamayiz sonra,

Nemelazim!
birdost

Mesajgönderen eray-furkan » 16-06-2009 00:26:35

fahribey13 yazdı::@ :@ '' YEŞİLLLİ KENDİ KUYUNU KEDDİN KAZDIN'' ŞİMDİ O KUYU SENİ İÇİNDE BOGUYOR YARDIM EDECEK TEK İNSAN VARDI HAYRETTİN DEMİR VARDI HATIRLAYIN SEÇİM GECESİNİ VE O GECE DE NE OLDUGUNU VE SEÇİM GÜNÜNÜ YAZIKLAR OLSUN SANA... :evil: :@ (U) BESLE KARGAYI OYSUN GÖZÜNÜ...

Herkese Selam ;

Yapilan bir yanlis ve bu yanlis sonucu cikarilan bir fatura varsa bunu tüm sahipleri ödüyordur. kaldiki kimin kimi beslediginide anlayamadim ben. yoksa birilerinin tüm yesilliyi besleme gibi bir gücü veya kudretimi var.

Suclayici bir dille yazilan bu mesajin muhatabi varsa bence direk ona yazilsin, yoksa bu tür mesajlar ortaya yazilmaz. Yaziklar olsun mus.. biraz daha dikkat lütfen..........................

Tüm Güzellikler Sizin Olsun
Kullanıcı avatarı
eray-furkan

Mesajgönderen rheinhausen » 16-06-2009 01:00:56

fahribey kardesimize katiliyorum lakin keske isim yada kisi belirmeseydi.cünkü bazilari gercekten o secim gecesinde ne dolaplar dondügünü biliyor.not beslemenin bir cok anlami var tabiki kimse kimseyi beslememistir .icraat ta beslemektir.
rheinhausen

Mesajgönderen ARENA » 16-06-2009 01:53:29

FAHRIBEYE KATILIYORUM BESLE KARGAYI OYSUN GOZUNU LAFINI GALIBA BIRILERI YANLIS ANLAYIP BASKA YORUMLUYOR VEYA DOKUNUYOR HERHALDE
ARENA

GELECEK

Mesajgönderen zeybek » 17-06-2009 19:52:31

SEVGİLİ HEMŞERİLERİM;
BİZİM BU TÜR TARTIŞMALARLA GEÇİRECEK ZAMANIMIZ YOKTUR. ŞİMDİDEN PLAN VE PROGRAM ÇERÇEVESİNDE HAREKET ETMEMİZ LAZIM. ŞU ŞÖLE OLMUŞ BU BÖLE OLMUŞ, ŞU ŞUNU DEMİŞ, BU BUNU DEMİŞ, ARTIK BU KONULARDAN ARINALIM. BELEDİYE BAŞKANLIĞINDA HER KİM OLURSA OLSUN, SORUMLULUK VE BİLİNÇ ÇERİSİNDE GEREKLİLİĞİNİ YERİNE GETİRMEK ZORUNDADIR. KANUNEN YANLIŞ ÖNGÖRÜLEN DAVRANIŞLARDA, DEVLETİN RESMİ ORGANLARINDAN YARARLANARAK YAPILAN VE YAPILACAK YANLIŞLARIN ÖNÜNE GEÇİLEBİLİR. SAYILI KANUNLARDA BU KONUYA AÇIKLIK GETİRİLMİŞTİR DİYE BİLİYORUM. HUKUKÇU HEMŞERİLERİMİZ BUNU İYİ BİLMEKTEDİR.
DEĞERLİ ARKADAŞLAR;
BU KONULARDA YANLIŞ YAPILMASINI BEKLEMEKTEN ÖTE YANLIŞI YAPMADAN ÖNLEM ALDIRA BİLMEK ÖNEMLİ DURUM ARZ ETMEKTEDİR. ÇÜNKÜ MİLLETÇE HATA YAPMA ŞANSIMIZ MALESEF PEK YOKTUR. DAHA ÖNCE BELEDİYE KANUNUNDA BAZI ÖN GÖRÜLEN SAYILI KANUNLARI İLETMİŞTİM. BUNLARDAN KAÇI YAPILMIŞ OLABİLİR ÖNCE ONA BAKALIM. EĞER YANLIŞ BİR YAPILANDIRMA VEYA GERİYE İTEN İŞLEM VARSA DURDURMAK İÇİNDE HUKUKÇU ARKADAŞLARIMIZDAN YARDIM ALIRIZ.
BU KONUDAKİ ELEŞTİRİ VE ÖZ ELEŞTİRİLERİNİZİ BURADA TARTIŞA BİLİRİZ...

SAYGILARIMLA... :!: :!: :!: :!:
Kullanıcı avatarı
zeybek

Mesajgönderen SINBUR » 19-06-2009 00:27:48

zeybek döktürmüşsün yaww kuzen heee
helal sana oyle devam et yakında sana cavuş luğa nail edecegim seni
:):):
Kullanıcı avatarı
SINBUR

Mesajgönderen ARENA » 21-06-2009 00:21:55

mardini 47 dogru soylüyorsun bir anlik dalginligima geldi yoksa saatini bile sana soyleyebilirim
ARENA

Mesajgönderen mardini47 » 21-06-2009 02:54:57

selam.

arena kardesim normaldir olur öyle hatalar,
mühim olan insan hatasini anlayip düzetmesidir bence.

selametle.
Kullanıcı avatarı
mardini47

Mesajgönderen nahraseli » 21-06-2009 19:22:34

acıyorum size gerçekten kininiz öldürecek sizi..kendi çapınızda atıp tutuyorsunuz ne kadar komik olduğunuzu bilmiyorsunuz devam edin lütfen hakaret dolu yazılarınıza bilmeyenlerde tanımış olur sizi...sağlıcakla kalın
Kullanıcı avatarı
nahraseli

Mesajgönderen ARENA » 22-06-2009 00:27:48

nahraseli sen once kendine aci biz bir bütünüz siz yedi parca olmussunuz .asil acinacak halde olan sizsiniz
ARENA

Mesajgönderen mardini47 » 22-06-2009 10:38:10

selam.
evet nahraseli bende arenaya katiliyorum asil acinacak birileri varsa sizlersiniz, bizim halimizde bisey yok tartismaya acik insanlariz sende buyur sende fikrini söyle söylemiyeceksen de, bize akil vermeye de kalkma.
selametle.
Kullanıcı avatarı
mardini47

Mesajgönderen fahribey13 » 22-06-2009 16:19:43

NAHRASELİ ARENE KERDEŞİMİZİN DEDİGİ GİBİ BİZ BİR BÜTÜNÜZ SİZLER GİBİ PARÇALANMADIK ARTI BİZ SİZLER GİBİ KENDİNİ PARA SATANLARDANDA DEGİLİZ SİZ ÖNCE KENDİ VİCDANINIZIN SESİNİ DİNLEYİN BU ALDIGINIZ PARAYI NASIL BOGAZDAN GEÇİRECEKSİNİZ BU GECE ŞÖYLE Bİ UZAN VE KAFANI HAVAYA DOGRU KALDIR GÖZLERİNİ KAPAT VE DÜŞÜN BİZ YANİ SİZLER NELER YAPTIGINIZI Bİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDUR OZAMAN BAK GÖR VUCUDUN NASIL KENDİ KENDİNİ YER BİZ SİZLER GİBİ KİNCİ DEGİLİZ NEDEN ÇÜNKÜ BİRİZ SİZ HANGİ ZAMAN BİR OLDUNUZ KİNİNİZDEN DOLAYI BİRBİRİNİZE YAKLAŞAMIYORSUNUZ selametle
Kullanıcı avatarı
fahribey13

Mesajgönderen yesillili » 22-06-2009 18:09:40

arkadaşlar lütfen kullandığımız ifadelere dikkat edelim...

bu şekilde tartışmanın kimseye faydası yok. şuanda yazdıklarınızın hiç biri ne bir fikir paylaşımı içermekte; ne bir öğrenme amacı gütmektedir.

Bizim inancımızda; öğrenmek için sorulan soruya cevap verilir. soru sormuş olmak için sorulan veya küçük düşürmek için sorulan soruya cevap verilmez.

burada sarfedilen sözlerin dozajı biraz amacını aşmaya başladı.

tabi bu sözlerim tek bir kişiye veya tarafa yonelik değil. bu türden mesaj yazan herkese. sarfedilen sözün kimseye bir hayrı yoksa ne o sözü sarfetmek ne de o söze karşılık vermek gerekir. o sözü israf eden kendi seviyesini belli ettiği gibi; ona karşılık veren de kendini o kişinin seviyesine indirmiş olur.

her laf atana cevap vermeyiniz. zira kışkırtmak, galeyana getirmek ve başkasına karşı sizleri kötü göstermek isteyen biri olabilir o lafı atan. şikayetçi iseniz bir mesajdan şayet; o mesajın üst köşesinde yer alan şikayet butonuna(ünlem) tıklarsınız. editor de gereğini yapar. sizler her türlü sözü israf edeni muhatap asla almayınız.

bu açıklamalar çeerçevesinde; bu üsluba devam edilirse; yazanın kim olduğuna ve ne yazdığına bakmaksızın mesajı silinecektir.

bilginize...
Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin

Mesajgönderen fahribey13 » 23-06-2009 16:10:54

YARASI OLAN GOCUNUR KARDEŞİM.................
Kullanıcı avatarı
fahribey13

HERŞEYE RAĞMEN AHENK

Mesajgönderen zeybek » 24-06-2009 22:23:58

Değerli hemşerilerim;
Bakıyorum da konular çarpıtılıyor. bundan önceki yazımda, siz saygı değer arkadaşlarıma gerekliliği dikkate alacak üslüp kullanarak bir gönderme yapmıştım. Tekrarlamakta fayda var sanırım. Birbirimize sopa fırlatıp durmak bir hareket değildir. Tam tersi oluşabilecek bir hareketi engellemektir. Yanlış öngörülere karşı alabileceğimiz önlemlerin neler ola bileceğini düşünelim. Düşünelim ki bazı konularda yanlış yapmaya yeltenen kişilere kabus olalım. Ona musallat edeceğimiz kabus bile doğruya itecektir. Hukuksal süreç gerektiren varsa eğer, bunun da gereğini devletin resmi organları kabi gelecektir.
Ama bunlardan en önce yapmamız gereken bir konu var fikrimce; Bundan sonra yapılacak yanlış değerlendirmeler ( sadece belediye kurumu için değil, diğer bağlı kurumlar da dahil)i dur diyecek metodlara sahip olmamız lazım. Kısacası kanıtlar üzerine kurulacak bir muhakame yapıla bilirse, çoğunluk kitlenin yapmak istediği olmuş olur. Buda gönüllerin ve vicdanların rahatlaması demektir.
Hakkaniyetin ulusal bilince kattığı değeri, daha da seviyeli belirlemek ve geleceğe daha emin adımlarla yürümek bizim de hakkımızdır elbet. Buna erişmek içinde öncelikle birbirimize kilitlenmemiz menkibesinden geçmektedir.
Umarım anlaşılmışımdır.
SEVGİ ANLAYIŞ VE HOŞGÖRÜ İLE KARŞILANACAĞINIZ BİR DÖNEM DİLERİM
Saygılarımla...
Kullanıcı avatarı
zeybek

ÖncekiSonraki

Dön Hemşehrilerimize....

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir