Yeşillili Öğrenci Merve Demir Mardin Matematik 3.'sü Oldu...

Mesajgönderen yesillili » 16-06-2007 19:00:32

Resim
Mardin Özel Atak Koleji’nin düzenlediği Matematik yarışmasında Yeşilli Ahmet Demir İlköğretim Okulu 5. Sınıf öğrencisi Merve Demir 5.Sınıflar genelinde Mardin 3.'sü oldu...
Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin

Mesajgönderen yesillili » 16-06-2007 19:00:32

Resim

Mardin Özel Atak Koleji’nin “2007 yılı İlköğretim okulları öğrencileri arasında Matematik bilincini geliştirme ve TÜBİTAK Matematik Olimpiyatları’na hazırlık” amacıyla; Mardin genelinde ilköğretim okulları 5., 6., 7. ve 8. sınıflarına yönelik Matematik Yarışması yapıldı. Yarışmada 5.sınıflar düzeyinde Yeşilli Ahmet Demir İlköğretim Okulu 5.sınıf öğrencisi Merve Demir 3.’lük elde etti. Mardin Özel Atak Koleji’nin yaptığı ödül törenine; Mardin Vali Yardımcısı Kemal Kızılkaya, İl Milli Eğitim Müdürü Selim Uyan, Yeşilli İlçe Milli Eğitim Müdürü Erol Yaşar ve diğer İlçe Milli Eğitim Müdürleri, öğretmen, öğrenci velileri ve davetliler katıldılar. Merve Demir’e ve diğer dereceye girenlere plaket ve madalyaları dağıtıldıktan sonra tören sona erdi.

Yeşilli.Org olarak; dereceye giren öğrencimiz Merve Demir'i tebrik ediyor ve bundan sonraki eğitim hayatında da kendisine başarılar diliyoruz.
Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin

Re: Yeşillili Öğrenci Merve Demir Mardin Matematik 3.'sü Old

Mesajgönderen marsel_47 » 18-06-2007 13:51:51

Sevgili anne babalar çocuklarımızı severek onlara gereken değeri verdiğimizi hissettirdiğimiz zaman neler başarabileceklerini göreceğiz.Yeterki çocuklarımıza destek olalım onları başı boş bırakmayalım.dereceye giren ve akrabam olan Merve Demir’i başarılarından dolayı kutlar onu yetiştiren öğretmenlerinede teşekür ediyorum...
Kullanıcı avatarı
marsel_47

Mesajgönderen ziver » 18-06-2007 23:47:21

5.sınıflar düzeyinde Yeşilli Ahmet Demir İlköğretim Okulu 5.sınıf öğrencisi Merve Demir 3.’lük elde ettmesinden ve bu başarıyı sağladığından dolayı başta anne ve babasına ve değerli okul yönetici ve hocalarını kutlar başarılarınzın devamını dilerim....
Kullanıcı avatarı
ziver

Mesajgönderen caleli » 24-06-2007 13:25:55

sevgili YEŞİLLİLER son dönemler de ister kuran eğitimi ister milli eğitim adına gelen başarılar biz yeşillilerin göğsünü kabartmaktadır..... bu başarılarda emeği geçenleri ve merve kardeşimi tebrik edrim.......
Kullanıcı avatarı
caleli

Mesajgönderen nihatdemir » 08-07-2007 04:34:30

Yesilli,nin gururu olan Merve kardesimizi bu basarisindan dolayi kutlar basarilarinin devamini dillerim öyle bir cocugu yetistiren ilk önce anne babaya ve ögretmenlerinede ayrica sükranlarimi sunarim. yesillide kesf edilmemis daha cok büyük yeteneklerin olduguna inaniyorum yeterki biraz daha ilgi gösterilsin ama bu ilgide yavas yavas gösterilmeye baslaniyor bence bundan on sene öncesiylen simdiki yesilli yi karsilastirdigimizda aradaki farki görebilmekteyiz iyiki varsin merve kardes basarilar nice merve gibi baska baska cocuklarmizinda basarilarina.
Kullanıcı avatarı
nihatdemir

Mesajgönderen sancarzedeler » 14-01-2008 22:52:51

eğer insan istese yapamayacağı şey olmaz ama buda bir gerçektirki doğu illeri gerek eğitim gerekse maddi yönden geri bırakılmıştır.benim zoruma giden en büyük şey nedir biliyormusunuz galatasaray lisesi ve doğudaki herhangi bir okulun aynı sınava girecek olması ne diyim allah çalışana yardım etsin
Kullanıcı avatarı
sancarzedeler

Dön Okul Haberleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir