İsrail'in Filistin'e Zulmü...

Dünyada olagelen önemli gelişmeleri ve etkilerini yazabilirsiniz!....

Madocean abiye selamlar

Mesajgönderen murad » 18-01-2009 12:15:51

öncelikle madocean abimin selamina ve aleyküm selam demekle baslayalim madocean abimi gecen sene tanima firsatini buldum onu yakindan tanidigima memnun oldum. ona saygi ve sevgilerimi yolluyorum. madocean abi ben sana vaaz edecek degilim biliyorsun peygamber efendimiz ilk senelerde yola ciktigi zaman cok büyük sikintilardan sonra müsrikler amcasi vasitasi ile bir teklifte bulunuyorlar oda cevaben buyuruyorki vallahi bir elime günesi bir elime ayi verseler davamdan vaz gecmem diye buyuruyor ve hep ayni istikamet istikamet istikamet,te yola devam ediliyor onun icin basta dedim ya madocean abi ye vaaz edecek degilim eger onun tarifi ile peygamber efendimizin yola ciktigi anda hep ayni istikamette kalmissa ve o istikametten zerre kadar taviz vermemisse bir siyasi hareket 40 sene önce madocean abinin de uzun zaman icinde bulunup degisik yerlerde görev alipta, sonra onunla görüsmemizde bana hocanin musaadesi ile elbiselerin degistigini söylemesine ragmen, ki bu mümkün degil, öyle bir sey yok hoca kimseye istikametten ayril baska istikamete girip orda daha yararli seyler yaparsin demez. sonuc olarak bu onun tabiri hala ayni fikirde ise at gözlügü ( ISTIKAMET ISTIKAMET ISTIKAMET) biz 40 sene öncede ayni fikirlerde idik simdi de ayni fikirdeyiz ha unutmadan sunu ekleme ihtiyaci hissediyorum insan ALLAH,tan korkar adam bu 8 senelik döneminde önce afganistan ardindan irak ondan sonra cecenistan daha sonra maalesef lübnan ve simdilik filistin yane hala en iyisi bunlar dersen el insaf ona ragmen madocean abime yazimda bir yanlis yapti isem hakkini helal atsin saygi ve sevgi bizden.
Kullanıcı avatarı
murad

Mesajgönderen yesillili » 30-01-2009 00:32:27

Başkanımızın bu akşam Davos'ta halkının tepkisini açık dille dile getirmesini destekliyor ve bundan gururlandığımızı ifade etmek istiyoruz.

inşallah islam alemi üzerindeki ölü toprağı artık atar ve birlik olur parlak dönemlerine döner....
Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin

Re: İsrail'in Filistin'e Zulmü...

Mesajgönderen KERVAN » 31-05-2010 10:45:20

YARDIM FİLOSUNA İSRAİLDEN KALLEŞ SALDIRI
Resim

Filistin halkına yardım ulaştırılması ve İsrail’in Filistin’de uyguladığı ambargonun kaldırılması için bugüne kadar gerçekleştirilen en büyük insani yardım filosu İHH İnsani Yardım Vakfı’nın öncülüğünde 9 gemi ile yola çıkıştı Türkiye’den ve dünyadan milyonlarca insanın desteği ile oluşturulan filoda yer alan gemiler 22 Mayıs Cumartesi günü saat 11.00’da Sarayburnu’ndan demir alıdı Gazze’ye binlerce ton ilaç, tıbbi malzeme ve inşaat malzemesi taşıyan Filoda çeşitli ülkelerden aktivistler, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, insan hakları savunucuları, sanatçılar, gazeteciler ve yazarlar da bulunuyor ...
Kullanıcı avatarı
KERVAN

Önceki

Dön Dünyadan Haberler & Konuşulası-Tartışılası Konular...

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir