Yeşilli'de ÖSS'yi ve OKS'yi Kazanan Öğrenciler...

Mesajgönderen yesillili » 29-08-2006 01:59:49

Resim

İşte Yeşillli'den üniversiteyi veya Anadolu/Fen liselerini kazan öğrencilerimiz:
Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin

Mesajgönderen yesillili » 29-08-2006 01:59:49

Bu yıl yapılan Öss ve oks sınavlarında, sınavla bir okula yerleşen Yeşillili öğrencilerizden bilgileri şu ana kadar elimize ulaşanları yayınlıyoruz:

ÖSS'yi Kazananlar:
* Ümran Şelimen --- Atatürk Üniversitesi - Tıp Fakültesi (Erzurum)
* Fatih Sağlam --- Gaziantep Üniversitesi - Tıp Fakültesi (Gaziantep)
* A.Kadir Kutlu --- Akdeniz Üniversitesi - Fen Edebiyat Tarih (Antalya)
* Yasin Omput --- Bilgi Üniversitesi - Radyoloji (İstanbul)
* Leyle Tulga --- Selçuk Üniversitesi - Tapu Kadastro Y.M.O (Konya)
* İdris Çam --- Akdeniz Üniversitesi - Kamu Yönetimi (Antalya)
* Yusuf Çam --- Gazi Üniversitesi - Maliye (Ankara)
* Erkan Çam --- Bakü Üniversitesi - Uluslarası İlişkiler (Azerbaycan)
* Mehmet Karaman --- Gazi Osman Paşa Üniversitesi - İktisat (Tokat)
* Yusuf Bağaç --- Karaelmas Üniversitesi - İktisat (Zonguldak)
* Nurullah Akbulut --- Gaziantep Üniversitesi - İnşaat Mühendisliği (Gaziantep)
* Süleyman Korkulu --- Süleyman Demirel Üniversitesi Keçiborlu MYO- Muhasebe (Isparta)
* Aynur Adam --- Marmara Üniversitesi - Okul Öncesi Öğretmenliği (İstanbul)

NOT:
**OKS (Anadolu-Fen Liseleri Sınavı) 'yi kazanan öğrencilermizin bilgileri şu anda elimizde bulunmamaktadır. Elimize ulaşır ulaşmaz eklemeye çalışacağız...

** Listede olan isimlerden, bu listede adının geçmesini istemeyen öğrenci arkadaşlarımız mevcutsa; kendilerinden özür diler ve bizlere haber vermeleri durumunda isimlerinin kaldırılabileceğini bildiririz...
** Kazandığı halde ismi bu listede olmayan veya bilgileri bu listeye yanlış eklenmiş olan arkadaşlarımızın; -ÖSS OKS farketmez- admin@yesilli.org adresine mail atmaları durumunda gereken işlemin yapılacaktır...

Yeşilli.Org olarak kazanan bütün öğrencilermize başarılar diliyor, kazanamayan arkadaşlarımıza da "kazanmak nasip olsun" temenni ve dualarımızı iletiyoruz....

Ayırca resmi kurum ve kuruluşlarımızdan ve (Yurtiçi-Yurtdışı farketmez) maddi durumu yerinde olan bütün hemşerilermizden bu öğrencilerimize yardımcı olmaları ve onlara gereken desteği sağlamaları için çağrıda bulunuyoruz....

Unutmayalımki; Öğrencilerimiz ve gençlerimiz bizim geleceğimizdir. Onlara destek vermek demek; geleceğe yatırım yapmak demektir....
Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin

Re: Yeşilli'de ÖSS'yi ve OKS'yi Kazanan Öğrenciler...

Mesajgönderen zekeriya » 13-09-2006 09:32:55

Kazanan kardeşlerimizi tebrik ediyor okullarında başarılar diliyorum. İlçemizden böyle farklı dallarda eğitim görecek gençlerin olması çook güzel, keşke daha çook ve daha iyi yerlerde okuyabilselerdi. Bu vesileyle Yeşilli'li zenginlerimizinde bu gençlere eğitimlerinde özellikle maddi sorunu olan kardeşlerimize yardımcı olmalarını temenni ediyor, hayatlarında başarılar diliyorum.
Kullanıcı avatarı
zekeriya

Re: Yeşilli'de ÖSS'yi ve OKS'yi Kazanan Öğrenciler...

Mesajgönderen golge_47 » 30-09-2006 17:06:59

herkese selam kazanan bütün kardeşlerimi tebrik ediyorum umarım istedikleri yerlere gelirler .benim asıl söylemek istediğim bu üniv. kazananlar için, yeşilli halkından kime sorsanız sorun hepsi çok sevindik keşke burada giren herkes kazansa,oğlum kazanmış gibi sevindim ...vb cevaplar alırsınız ama hiç kimse aktip olarak bir yardımda bulunmuyo yeşillinin nüfusu 20binden fazla ama bir avuç öğrenciye burs bağlanamıyor nerde bu sevinenler ,nerde isteyenler yeşillide hiç mi zengin kimse yok veya parmak sayısını geçmeyen bu öğrencilere burs bağlayamacak kadar aciz mi bu ilçe geleceğimiz diyorsunuz ,geleceğinize sahip çıkın o zaman... hepinize sevgiler saygılar
Kullanıcı avatarı
golge_47

Dön Okul Haberleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir