Yeşilli YİBO Voleybol Türkiye Finalinde....

Mesajgönderen yesillili » 23-05-2006 03:34:09

Resim
Yeşilli Yatılı Bölge İlköğretim Okulu (YİBO) yapılan bütün elemeleri geçerek Türkiye finaline kalmayı başardı....
Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin

Mesajgönderen yesillili » 23-05-2006 03:34:09

Resim
(Karşılaşmalardan Görüntüler...)

Yeşilli YiBO Voleybol takımı, Mardin il birincisi olduktan sonra Trabzon'da katıldığı Yıldızlar Voleybol bölge elemelerinde birçok ili geride bırakarak bölge birincisi olmuş ve 26-30 Nisan tarihleri arasında Malatya'da düzenlenen Yıldızlar Voleybol Türkiye final elemelerine katılmaya hak kazanmıştı. Malatya'da gerçekleştirilen Türkiye Yıldızlar Voleybol final elemelerinde, erkekler ve kızlar kategorilerinde 8'er takım Türkiye finalisti olabilmek için mücadele etti.

Yapılan zorlu mücadeleler sonucunda Yeşilli YİBO erkek takımı, Yıldzılar Türkiye Finaline kalmayı başaran iki takımdan biri oldu... Çeyrek final ve yarı final elemelerinde başarılı olup Türkiye finalisti olmayı başaran takımların okul adları ve katıldıkları illerin isimleri şu şekildedir:

Kızlar Kategorisinde:
H.H. Ali Yücel İlköğretim Okulu-(Ankara)
Buca İlköğretim Okulu-(İzmir)

Erkekler Kategorisinde:
Özel Tevfik Fikret İlköğretim Okulu-(Ankara)
Yeşilli Yatılı Bölge İlköğretim Okulu (YİBO)-(Mardin)

Finale kalan takımlar 24-29 Mayıs 2006 tarihlerinde Konya'da Türkiye birinciliği için mücadele edeceklerdir.

Doğu, Güneydoğu, Akdeniz ve Karadeniz bölgeleri genelinde finale kalmayı başaran tek takım olan Mardin-Yeşilli Yatılı Bölge İlköğretim Okulu'nu elde etmiş olduğu başarılardan dolayı tebrik ediyor ve kendilerine şampiyonluk yolunda başarılar diliyoruz...

Yeşilli.Org
Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin

Re: Yeşilli YİBO Voleybol Türkiye Finalinde....

Mesajgönderen YALIN » 24-05-2006 14:15:55

Y.İ.B.O tebrik ederim.Başarılarının devamını dilerim.İnşallah böyle güzel faaliyetler devam eder.
Kullanıcı avatarı
YALIN

Re: Yeşilli YİBO Voleybol Türkiye Finalinde....

Mesajgönderen onur-47 » 24-05-2006 15:36:14

gercektende 1yesillili olarak cok sevindirici ve gurur verici bir olaydir düsünün vileybolda türkiye finali oynayacak ilcemiz insallah kazanirzinis. saten gine bu takim öpür sene final macini kil payi kacirmisti ama busefer finaldeyis ve insallah kazanirlar.
Kullanıcı avatarı
onur-47

Dön Okul Haberleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir