İlköğretim Okulları Bilgi Yarışmaları...

Mesajgönderen yesillili » 20-05-2006 05:06:33

Resim
17-18 Mayıs tarihlerinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce <b>İlköğretim Okulları Arası Bilgi Yarışması</b> düzenlendi... Yarışmaların ödülleri 19 Mayıs törenlerinde verildi....
Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin

Mesajgönderen yesillili » 20-05-2006 05:06:33

Resim
(Bilgi Yarışmasından görüntüler...)

İlçe Milli Eğitim Müdürü Erol YAŞAR bilgi yarışması öncesinde yaptığı konuşmada, Bilgi yarışmasını her yıl geleneksel olarak düzenlediklerini ve yarışma amaçlarının okullar arasında arkadaşlık, dostluk ve sevgi ilişkilerini geliştirmenin yanında, öğrencilerimizin bilgilerini pekiştirmek olduğu ve bu tür yarışmalara önümüzdeki yıllarda da devam edileceğini ifade ederek bütün okullara başarı dileklerini iletti.

Yatılı Bölge İlköğretim Okulu (YİBO) kapalı spor salonunda yapılan yarışma iki gün sürdü... 17 Mayıs Çarşamba günü başlayan yarışma da ilk gün 4. ve 5. sınıflar yarışırken, ikinci günde de 6. - 7. ve 8. sınıflar bilgilerini yarıştırdılar...

Yarışmada dereceye giren okullarımız sınıf kategorilerine ve başarı durumuna göre sırası aşağıdaki gibidir:

17.05.2006 Çarşamba
4.SINIFLARDA :
1- AHMET DEMİR İLKÖĞRETİM OKULU
2- 19 MAYIS İLKÖĞRETİM OKULU
3- MAKBULE DEMİR İLKÖĞRETİM OKULU

5.SINIFLARDA :
1- AHMET DEMİR İLKÖĞRETİM OKULU
3- BAHÇEBAŞI İLKÖĞRETİM OKULU

18.05.2006 Perşembe
6.SINIFLARDA :
1- YEŞİLLİ YATILI İLKÖĞRETİM BÖLGE OKULU
2- BAHÇEBAŞI İLKÖĞRETİM OKULU
3- SAKARYA İLKÖĞRETİM OKULU

7.SINIFLARDA :
1- YEŞİLLİ YATILI İLKÖĞRETİM BÖLGE OKULU
3- AHMET DEMİR İLKÖĞRETİM OKULU

8.SINIFLARDA :
1- 19 MAYIS İLKÖĞRETİM OKULU
2- YEŞİLLİ YATILI İLKÖĞRETİM BÖLGE OKULU
3- MAKBULE DEMİR İLKÖĞRETİM OKULU

Dereceye giren öğrencilerin ödülleri 19 Mayıs törenlerinde verildi...

Resim
(Bilgi Yarışması Ödülleri...)

Yeşilli. Org sitesi olarak, yarışmaya katılan bütün okulların idareci, öğretmen ve öğrencilerini kutluyor, başarılı bir eğitim hayatı geçirmelerini diliyoruz. Dereceye giren öğrencileri ve öğretmenlerini ayrıca tebrik ediyoruz. Ayrıca bu güzel etkinliği tertipleyen Yeşilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne de teşekkür ederiz.

Bu haberdeki resimlerin bir kısmının yakın bir zamanda daha büyük boyutlarda resim galerisine ekleneceğini belirtir; haberin ve resimelerin bize ulaşmasında emeği geçenlere teşekkür ederiz....

Yeşilli.Org
Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin

Re: İlköğretim Okulları Bilgi Yarışmaları...

Mesajgönderen zekeriya » 23-05-2006 16:48:10

Yarışmalarda bir şey varki dikkat çekiyor beş sınıf yarışmaya girmiş ve 19 Mayıs Okulu bu beşin dördünde dereceye girmiş buda öğrencilerden çook bence öğretmenlerin bir başarısı bide aynı okul Danone Küçükler Futbol Kupası'na Yeşilli'yi temsilen katıldıkları Doğu ve Güneydoğu illeri şampiyonasında da birinci olmuş ve İstanbul'da yapılacak Türkiye Finaline katılmaya hak kazandı buda tebrik ve takdire şayan bir başarı başta öğretmenleri olmak üzere emeği geçen ve başarılı öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum ve diğer okullarında bu başarıları örnek almalarını arzu ediyorum
Kullanıcı avatarı
zekeriya

Dön Okul Haberleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 2 misafir