Yeşilli Cumhuriyet Lisesi İl 4.'sü Oldu...

Mesajgönderen yesillili » 07-04-2006 03:08:59

Resim

Yeşilli Cumhuriyet Lisesi, Oyak Çimento Grubu ve Tübitak'ın ortaklaşa yaptığı ve gelenekselleşen liselerarası Matematik yarışmasında Mardin genelinde 4. oldu...
Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin

Mesajgönderen yesillili » 07-04-2006 03:08:59

Resim

Türkiye genelinde yapılan yarışmanın ilk etabı olan iller bazındaki yarışmaya Mardin genelinde 24 lise katıldı. Oyak Çimento Grubu tarafından yarışmaya katılan her okula bin 500 YTL'lik ayni yardım yapılacağı ve yarışmanın finalinin 16 Nisan 2006 günü İstanbul'da gerçekleştirileceği söylendi.

25 Şubat 2006 günü yapılan yarışmaya Yeşilli Cumhuriyet Lisesi'ni; Fatih SAĞLAM (11Fen A Sınıfı), Cihan ÖZTÜRK (11 Fen A Sınıfı), İbrahim Halil TEKE (10 Fen A Sınıfı) ve Yasemin ÇAM (10 Fen A Sınıfı) adlı öğrenciler temsil etti. Lisemizin Mardin genelinde 4. olduğu yarışmada sırlama şöyle oluştu:

1-Kızıltepe Anadolu Lisesi
2-Mardin Anadolu Lisesi
3-Dargeçit Lisesi
4-Yeşilli Cumhuriyet Lisesi ...

Resim

Dereceye giren öğrencilere; 22 Mart 2006 tarihinde, İlçemiz Kaymakamı Mesut YAKUTA, Belediye Başkanımız Enver SAĞLAM, İlçe Milli Eğitim müdürümüz ve Lise idareci ve öğretmenlerinin katılımıyla lisede düzenlenen bir ödül töreniyle birer adet yarım cumhuriyet altını hediye edildi.

Ödül töreninde konuşan ilçemiz kaymakamı, öğrencileri ve okul idarecilerini tebrik ederken; öğrencilerin üniversiteyi kazanması durumunda kendilerinde kaymakamlıkça burs desteğinde bulunulabileceği müjdesini verdi.

Bizler de Yeşilli.Org olarak yarışmada derece alan lisemizi ve öğrencilermizi tebrik ediyor ve daha başarılı bir eğitim hayatı diliyoruz...

Yeşilli.Org
Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin

Re: Yeşilli Cumhuriyet Lisesi İl 4.'sü Oldu...

Mesajgönderen mevlut » 12-04-2006 21:16:48

slm değerli yesilli.org

okuyanları ben lisemizin bir öğrencisi olarak bu haberi internet ortamına taşıyıp lisemizin başarlı durumunu sergileyip yayınladığı için sitemizle gurur duyorum inşallah daha benzer ve güzel başarıya giden haberleri bundan sonra okumaya rabbim nasip etsin ben lise öğrenci ve hocalarımızın da sitemize katılımlarını ve üye kayd larını bekliyoruz.

ayrıca ben okulumuzun COĞRAFYA öğretmeni olan AHMET DEMİR e sitemizi bilgi aktardığı için teşekkürlerimi gönderiyorum
Kullanıcı avatarı
mevlut

Re: Yeşilli Cumhuriyet Lisesi İl 4.'sü Oldu...

Mesajgönderen umran343 » 13-10-2006 14:27:05

il 4.lüğü guzel bişey ama bence oncelikle yapmamız gereken eğitimin kalıtesini artırmak ve öss'de daha başarılı olup unıversitelere girmek
saygılarımla ümran şelimen
Kullanıcı avatarı
umran343

Dön Okul Haberleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir