Makbule Demir İlköğretim Okulu Bu Hafta Hizmete Açılacak...

Makbule Demir İlköğretim Okulu Bu Hafta Hizmete Açılacak...

Mesajgönderen yesillili » 21-09-2005 00:45:12

Resim

İlçemizin medar-ı iftiharı hayırsever işadamı Sn H Ahmet DEMİR tarafından yaptırılan ve Eşi Makbule DEMİR' in adını taşıyan "Yeşilli Bahçebaşı Makbule DEMİR İlköğretim Okulu", 22.09.2005 Perşembe günü hizmete açılacaktır.
Açılışa tüm Yeşillili Hemşerilerimiz davetlidir.
Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin

Mesajgönderen yesillili » 21-09-2005 00:45:12

Resim
Resim okulun inşaat halindeki resmidir. Elimize yeni fotoğrağlar ulaştıkça resim güncellencektir.

İlçemizin medar-ı iftiharı hayırsever işadamı Sn H Ahmet DEMİR tarafından yaptırılan ve Eşi Makbule DEMİR' in adını taşıyan "Yeşilli Bahçebaşı Makbule DEMİR İlköğretim Okulu "; 22.09.2005 Perşembe günü ilimiz valisi Sn Temel KOÇAKLAR, İlçe Kaymakamımız, İlçe Belediye Başkanımız ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarımızın katılımıyla hizmete açılacaktır.

Açılışla birlikte Bahçebaşı Mahallesinde ikamet eden öğrencilerimiz 2005-2006 yılı Eğitim ve Öğretim sezonuna yepyeni ve konforlu bir okul binasında eğitime başlayacaklardır.

İnşaati bu yıl içinde başlayan okulun müteahhitliğini İnşaat Mühendisi Şerafettin DEMİR üstlendi. (Kendisine inşaat süresince göstermiş olduğu özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerimizi iletiriz.

Okulun yapımı üstlenen hayırsever işadamı Sn. H Ahmet DEMİR'e eğitime, özellikle de Yeşilli'deki eğitime katkılarından dolayı şükranlarımızı sunarız.

Açılışa tüm Yeşillili Hemşerilerimiz davetlidir.
Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin

Dön Okul Haberleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir