Almanya'da 5.Yeşilli Dostluk ve Kardeşlik Pikniği

Mesajgönderen DivaniBehlul » 03-06-2006 01:09:10

Resim

Almanya'da her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve Yeşillilileri buluşturma ve kaynaştırma amacı güden pikniğin bu yol 5.si yapılıyor.
Kullanıcı avatarı
DivaniBehlul

Mesajgönderen DivaniBehlul » 03-06-2006 01:09:10

Bu yıl beşincisi düzenlenecek olan Geleneksel Yeşillilileri Buluşturma Pikniği'ne Almanya'da yaşayan bütün hemşerilerimizin katılabileceği bildirildi. Katılımın tamamen ücretsiz olduğu, yiyecek ve içecelerin bu etkinliği düzenleyen hemşehrilermiz tarafından karşılanacağı bu etkinlikte; katılmak isteyen bütün hemşehrilermizin yanlarına hiç bir malzeme almalarına gerek olmaksızın katılabilecekleri bildirildi...

Başta çocuklar olmak üzere her yaştan katılımcılara hitap edecek şekilde planlamış olan bu etkinliğe katılımcıların dilediği yakınlarını (aile, çocuk, akraba, arkadaş...) getirebilecekleri bildirildi...

17 Haziran 2006 Cumartesi günü 12:00-24:00 saatleri arasında yapılması planlanan bu etkinliğin güneşli ve güzel bir havada geçmesi temenni olunur...

Yer: Motel Moers
Arkasındaki Park
Krefelder Str. 169
47447 Moers

Yeşilli.Org olarak bu etkinlikten ilk defa haberdar olmuş olduk. Amacına bakılacak olursa güzel bir etkinlik olacağa benziyor. Bu haberi bize gönderen üyemize teşekkürlerimizi sunuyor; Almanya'da oturan tüm hemşehrilermize hayırlı ve güzel bir etkinlik olmasını temenni ediyoruz...
Kullanıcı avatarı
DivaniBehlul

Re: Almanya'da 5.Yeşilli Dostluk ve Kardeşlik Pikniği

Mesajgönderen onur-47 » 08-06-2006 13:54:45

slm arkadaslar ben almanyada yasayan 1gurbetci olarak ilkdefa duydum bu haberi hemde 5kez yapilmis bu bulusma günü ama biz nedense hic ama hic duymadik ama böyle bise eyer varsa cok sevindim ama ben hale teretütde kaldim ve kalgimiz yerde yapilmis olan yerdende sadece 40dakalik yol ve bizim burda yesillili 6,aile var ama kimsenin bundan haberi yok neyse umarim seneye bizede haberdar ederler eyer böyle bise varsa.
Kullanıcı avatarı
onur-47

Dön Dernek Haberleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir