Halk Eğitim Kursları Sergisi - 2010

Halk Eğitim Kursları Sergisi - 2010

Mesajgönderen yesillili » 15-06-2010 18:39:37

Resim İlçemizde Halk Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çeşitli branşlarda eğitim veren kurslarda yapılan; kursiyerlerin el emeği ürünler Halk Eğitim Sergisi'nde tanıtıldı. Halk Eğitim Sergisi Festivalin yapıldığı 12 Haziran 2010 Cumartesi günü festival alanın yan tarafında yapıldı.
Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin

Re: Halk Eğitim Kursları Sergisi - 2010

Mesajgönderen yesillili » 15-06-2010 19:01:56

İlçemizde Halk Eğitim Müdürlüğü'nün çeşitli mahallelerde açmış olduğu dikiş-nakış, halı, takı, el işleri, giyim, resim, ebru... kurslarında eğitim gören öğrencilerin kurs eğitimleri süresince yaptıkları çalışmalar; yapılan sergi ile halkın beğenisine sunuldu.

Tüm resimler veya resimlerin büyük halleri için:
Ayrıntılı Görünüm

Kursiyerlerin büyük emeklerle hazırladığı el işi ürünleri halk yoğun ilgisini ve beğenisini kazandı. Sergide Resim ve Ebru ürünlerinin varlığı da dikkatleri çekti. Bunun yanı sıra ediğimiz bilgilere göre bu sene ilk defa açılan giyim kursu öğrencilerinin de hazırladıkları kıyafetler kursun ilk senesi olmasına rağmen göz doldurdu.

Serginin en çok ilgi toplayan standalarından biri de genç kızlarımızın çeyizlerinin vazgeçilmezlerinden olan dikiş-nakış ve nakış işlemeleri standıydı. Bu standta sergilenen ürünlerde de genç kızlarımız maharetlerini ve tecrübelerini konuşturdular.

Yeşilli.Org olarak kursiyerlerimizi bu güzel çalışmlarından dolayı tebrik ediyor; kurs eğitmenlerimize de özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Festival Alanında; Halk eğitim sergisinin yanısıra Anaokulu öğrencilerimizin çalışmalarının da sergilendiği ikinci bir sergi daha yapıldı. Yeşilli Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencilerinin hazırladıkları resim ve elişleri de bu sergide halkımızın beğenisine sunuldu.

Tüm resimler veya resimlerin büyük halleri için:
Ayrıntılı Görünüm

Yeşilli.Org olarak Minik öğrencilerimizi de hazırladıkları güzel eserlerden dolayı tebrik ediyoruz.
Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin

Dön Haberler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 2 misafir