Halk Eğitim Kursları Sergisi - 2009

Halk Eğitim Kursları Sergisi - 2009

Mesajgönderen yesillili » 31-05-2009 15:39:56

Resim İlçemizde Halk Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çeşitli branşlarda eğitim veren kurslarda yapılan; kursiyerlerin el emeği ürünler Halk Eğitim Sergisi'nde tanıtıldı.
Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin

Re: Halk Eğitim Kursları Sergisi - 2009

Mesajgönderen yesillili » 31-05-2009 15:40:13

İlçemizde Halk Eğitim Müdürlüğü'nün çeşitli mahallelerde açmış olduğu dikiş-nakış, halı, takı, el işleri, giyim.. kurslarında eğitim gören öğrencilerin kurs eğitimleri süresince yaptıkları çalışmalar; Yatılı Bölge İlkÖğretim Okulu konferans salonunda yapılan sergi ile halkın beğenisine sunuldu.

İlçe Kaymakamımız, Belediye başkanımız ve Garnizon Komutanımızın katılımıyla gerçekleştirilen sergi açılışına; ilçe halkı da yoğun ilgi gösterdi.

Halk Eğitim Müdürü Öztekin Genç ve İlçe Kaymakamımız Sayın Murat Girgin'in kısa açılış konuşmalarından sonra sergi gezildi; kurs eğitmenleri ve kursiyerlerden yapılan çalışmalar hakkında bilgi alındı.

Koyteyl ve mini defilenin de yapıldığı sergide yeralan; birbirinden güzel çalışmalar halkın beğenisini kazandı.

Açılış programının sona ermesinden sonra halka açık olarak sürdürülen sergi de; yapılan çalışmalardan kısmen de olsa; halka bir miktar satış yapıldı.

Tüm resimler veya resimlerin büyük halleri için:
Ayrıntılı Görünüm

Yeşilli.Org olarak kursiyerlerimizi bu güzel çalışmlarından dolayı tebrik ediyor; kurs eğitmenlerimize de özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Ayrıca Halk Eğitim Müdürlüğümüze ve Kaymakamlığımıza kursların açılıp desteklenmesinden ve genç kızlarımızın yeteneklerini keşfedip güzel çalışmalara imza atmalarına imkan sağlandığından dolayı teşekkür ediyoruz.
Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin

Re: Halk Eğitim Kursları Sergisi - 2009

Mesajgönderen caleli » 31-05-2009 20:47:29

Öncelikle Halk Eğitim Müdürümüz Sayın Öztekin Genç'i,öğretmenlerimizi ve bu kadar emek sarf eden tüm kursiyerlerimizi bu özverili çalışmalarından dolayı kutluyorum. Sayın Kaymakamımız Murat Girgin ve Belediye Başkanımız Enver Sağlam'a da yaptıkları ziyaret için teşekkür ederim. Ama bu kadar emek verilerek yapılan bu çalışmalara bir ziyaretle destek vermek yetmez. Bence bu merkez yaptığı çalışmalar ve gösterdiği başarılarla çoktan bir binayı hak etmiştir. Onlar eğitimlerini garaj ve eğitime uygun olmayan yerlerde değil kendilerine ait bir binada yapmaları gerekir. Yaptıkları çalışmaları bir okulun konferans salonunda değil, kendi binalarında sergilemelerini isterler. Umarım Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız benimle hemfikirdir.... saygılar.
Kullanıcı avatarı
caleli

Dön Haberler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 1 misafir