Eski Bld Bşk Hayrettin Demir'den Siyasete Dönme Sinyalleri

Re: Eski Belediye Başkanı Hayrettin Demir'den Siyasete Dönme

Mesajgönderen yesillili » 31-05-2008 00:09:19

Arkadaşlar bu konu hakkındaki yorumlarımıza şu forum başlığında devam edelim: <a><b>Hayrettin Demir'in Mektubu ve Yeşilli'de Siyaset...</b></a>
Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin

Mesajgönderen demir47 » 09-06-2008 15:03:21

SEVGİLİ, GOLGE_47; ŞİMDİ BAK BU YAZIYI SEN YAZMIŞSIN (GERÇEKTEN BU İŞİ YAPABİLECEK KABİLİYETE VE BİLGİYE SAHİP OKUMUŞ KÜLTÜRLÜ İLÇEMİZİ DIŞARDA TANITABİLECEK VE TEMSİL EDEBİLECEK BİRİNE VER BUNU YAPARSAN HEM YEŞİLLİ KAZANIR HEMDE SEN KAZANIRSIN UCUZ VE ANLIK TEKLİFLERİ KABUL ETME ÇÜNKÜ ÇOCUKLARIMIZDA BU İLÇEDE BÜYÜYÜP YAŞAYACAKLAR BARİ ONLARA GÜZEL YAŞANIR BİR İLÇE BIRAKALIM) YAZDIĞINI KENDİN OKUSAN NE KADAR YANLIŞ GÖREN VE DOĞRU GÖRDÜKLERİNİDE İNKAR BİR İNSAN OLDUĞUN ANLAŞILIR BAK NEDENİNİ SANA AÇIKLIYAYIM; ŞİMDİ OKUMUŞ, KÜLTÜRLÜ, KABİLİYETLİ, İLÇEMİZİ DIŞARDA TEMSİL EDECEK BİRİ OLSUN DİYORSUN BAK OKUMAKSA HATRETTİN DEMİR YÜKSEK OKUL MEZUNU KABİLİYETSE HAYRETTİN DEMİR YEŞİLLİYE BAŞKAN OLDUĞU ZAMAN YEŞİLLİ.DE YOL BİLE YOKTU MARDİN VE ÇEVRESİNDE İLK DUBLE YOLU İLK IŞIKLANDIRMAYI YAPAN HAYRETTİN DEMİR OLDU DIŞARDA TEMSİL DİYORSAN HAYRETTİN DEMİR TRT, STV, ATV, CNN TÜRK, KANAL,A BAŞTA OLMAK ÜZERE BİRÇOK KANALA KONUK OLMUŞ VEYA ONLARI İLÇEMİZE KONUK ETMİŞTİR İLÇEYE 2 ÇUMHURBAŞKANI 1 BAŞBAKAN SAYISIZ BAKAN VE MİLLETVEKİLİ GETİRDİ HAYRETTİN DEMİR KENDİ PARTİSİNİN OLOĞAN ÜSTÜ KONGRESİNE BAŞKANLIK ETTİ BAKANLAR HAYRETTİN DEMİRİN ÖNÜNDE CEKET İLİKLEDİ BAŞBAKAN MESUT YILMAZIN ODASINA DİREK GİREBİLİYOR ANKARADA SABAH KAHVALTISINI BAŞBAKANIN EVİNDE YAPIYORDU. FAZLA VAKTİM OLMADIĞI İÇİN ŞİMDİLİK BU KADAR EĞER HALEN KAFANIZA TAKILAN MERAK ETTİĞİNİZ BİŞE VARSA YAZIN CEVABINI ALIN. HEPİNİZ ALLLAH.A EMANET OLUN
Kullanıcı avatarı
demir47

Mesajgönderen fahribey13 » 09-06-2008 15:35:51

sevgili demir47 yazdıklarına fazlasıyla katılıyorum lakin eksik bile yazmışsın benim burdaki mesajım golge47'ye demir47'nin söyledigi gibi bazı insanlar yanlış görüyor veya gördüklerini inkar ediyorlar şimdi sevgili golge47 yaş olarak herhalde küçüksün çünkü yeşillinin eski ve yeni halini görmemisin her halde sen yeni halini görmüsün sen hatırlamsın büyüklerin iyi bilir yeşilli'nin eski yolu fabrikanın yanından geçen kayalık toprak ve dar olan afedersin yük hayvanlarının dahi geçmekte zorlandıgı bir yoldu demir47'nin söyledigi gibi mardin ve çevresine ilk duble yolu yapan ilk ışıklandırmaları getiren yeşilliyi bir şantiye haline çeviren sevgili golge47 bunları ne yapmış dedigin hayrettin demir yaptı sen başka ilçeri görüp imreniyoruz diyorsun bundan dör buçuk sene evveline kadar diyer ilçelerin ve mardin ilimizin kendisininde yeşilliye imrenerek ve kıskanarak baktıgı bir zamandı şimdi sen diger ilçelere imreniyorsan bu son dört buçuk yılda olan yeşillinin gerilemesi ve hizmet yapmaması buna karşılık yeşilliyi dört buçuk sene öncesine kadar kıskananlar bunu fırsat bilip kıskandıkları zamandan içlerinde kalan ve yeşilliyi bir türlü geçemedikleri hizmetleri yapmalarından ve yeşillinin buna karşılık hizmet yapamamasından dolayı diger ilçelerin ilerlemiş gibi görünmelinden kaynaklanıyor... ALLAH'A EMANET OLUN
Kullanıcı avatarı
fahribey13

Mesajgönderen alihan47 » 03-07-2008 14:07:46

sevgili hemşerimiz hayrettin demir bazı konularda gercekten sana katılmamak elde degil ama şunu belirtmek isterimki rahmetli zamannında cok katkısı olmuş ama halkımız zamanla eksikliği goreceklerdir yeşilliyi yeşilli yapana bak maleysef merhum m.emin parkı değiştirdiğinize senin orda caba gostermen lazımdı ve karşı cıkman lazım eyer o ismi geri alırsan ben şahsen sonsuza denk desteklerim ben tarafsız olarak merhum hacı m. emin demiri allahtan rahmet saygıyla anıyorum saygılarımla mehmet alihan
Kullanıcı avatarı
alihan47

Konum: mardin h.hasanoglu.apt.a.blk.5/21.yeni.şehir.mardin

Mesajgönderen deatles » 08-01-2009 15:27:38

ben bu yazıyı tesadüf icabı gördüm. sayın hayrettin demire bi sorum olcak sayın demir; siz seçime iki gün kala belediyenin araçlarını neden satttınız ? eğer enver sağlam belediyeyi soyuyorsa neden nüfusü düşürmek istesin? zaten onun elinde olan bişey değil nüfus neyse odur sayın demir;siz belediyeyi bırakırken işçilerin maaşını verdinizmi? siz kendi eseriniz olan belediyeyi kime ödettiniz tabiki ENVER SAĞLAMA. siz festivalimize başbakanın sadece 16 dakika geldiğini söylüyorsunuz. benim saatime göre başbakan festivalimizde tam olarak 28 dakika durmuştur ee herhalde durma süresini hespalıyacak değiliz başbakanımızın ve yanındaki bakanlarımızın yeşilliye gelişi bile bizim için tüm yeşilli için bi şereftir. yani sizde kalkıp başbakanın durduğu süreyimi hesaplıyorsunuz. ENVER SAĞLAM işçilerimizin maaşlarını kat kat vermiştir yeşilliyi rezil değil en yüksek mertebede tutmuştur.işçilermizin evlerine doğru dürüst bi eşya alamadığını HATIRLAYINIZ. her şeyi onlar gördü ve şimdiyi de görüyorlar. sayın demir eğer siz nüfusu yükseltecem diyorsanız benim size bir sorum var siz nasıl nüfusu yükseltmeyi düşünüyorsunuz kanun dışımı? belediye bir devlet kurumudur. kimse hileyle zorbalıkla bir şeyler yapma çabasına girmesin. bir dönem vardı; yeşillinin adı geçince insanların nefret ile baktıkları yeşilli, bir dönem vardı çöplerin dağ boyutuna geldiği yeşilli,bir dönem vardı,işçilerin maaşlarını alamadıkları yeşilli, bir dönem vardı, belediyenin yol geçen hanı olduğu yeşilli,bir dönem vardı,yeşillide ayrımcılığın en üst seviyeye geldiği yeşilli ,bir dönem vardı,yolların bozuk olduğu bırakın kamyonu arabanın bile geçemediği yeşilli,bir dönem vardı;belediyenin 5 trilyon borca girdiği yeşilli, EY YEŞİLLİ HALKI SİZE BİR SORUM VAR KARDEŞLERİM;hayrettin demir yeşillide 2 dönem belediye başkanlığı yaptı, neden şimdi vadettiklerini o zaman yapmadı? tabi yapmaz ancak o koltukta oturdu bu koltuk benimdir kimse elimden alamaz dedi ve şu anki BELEDİYE BAŞKANI SAYIN ENVER SAĞLAMIN belediyeyi devir aldğı zaman 5 trilyon ile boğulmuş bir belediye devir aldı.kendisinin oturduğu koltuğa bile HACİZ GELMİŞTİ hayrettin demir zamanında SAYIN DEMİR siz hizmet yapacağınıza gitseydiniz ilk önce belediyenin borçlarını ödeseydiniz bari gelen belediye başkanı utanç duymasaydı sizin yaptıklarınızdan. halka iki kelime yalan uydurup sonrada BEKLE YEŞİLLİ GELİYORUZ gibi sözlerle halkı kandıramazsınız halk uyanmıştır DOĞRUYU YANLIŞI AYIRT EDEBİLECEK SEVİYEYE GELMİŞTİR. ENVER SAĞLAM YEŞİLLİYİ SİZİN DEYİŞİNİZLE ŞANTİYEYE ÇEVİRMİŞTİR. gelsin bi insanoğlu desinki bizim yolumuzu yapmadın halka 24 saat hizmet etmiştir. belediyeye yeni araçlar almıştır. eski araçlarıda tamir ettirmiştir çünkü yeni araç almak zor değil belediyeyi kalkındırmak için her şeyi kısıtlı yapmıştır. FAKİR kardeşlerimize yardımda bulunmuştur düzenli olarak. okullarımıza her türlü maddi manevi desteği sağlamıştır.sağlık ocaklarımıza gereken tıbbi malzemeleri yapmıştır.yeşilliyi ferahlatmak için. alt yapı göz önünde olmayan bir şeydir. YEŞİLLİNİN GELİŞMESİ VE İLERDE SORUN YAŞAMAMASI ve ilerde SULARIN YERLERDE GEZMEMESİ İÇİN TAM 100 KM ALTYAPI HİZMETİNDE BULUNMUŞTUR. BELEDİYEYE AİT ALACAKLI İNSANLARIN PARALARINI KURUŞU KURUŞUNA KADAR VERMİŞTİR YANİ SİZİN YAPTIĞINIZ BORÇLARI SİLDİRİP YEŞİLLİNİN ALNINI HER ZAMAN DİK TUTMUŞTUR. muhalif gözetmeksizin, herkese her an her türlü desteği vermiştir. çevre düzenlemesini en iyi şekilde yapmıştır. SOSYAL faaliyetlerde bulunmuş, ilçemize sevgi mağazası adı altında yadımlaşma derneğini kurmuştur. BENİM DAHA BİR ÇOK HATIRLAMADIĞIM ŞEYLER VAR, KARDEŞLER ELİNİZİ VİCDANINIZA KOYARAK BAZI DEĞERLENDİRMELERİ YAPIN, ENVER SAĞLAM GERÇEKTEN YEŞİLLİSİNİ ÇOK SEVİYOR VE HİZMETTEN KAÇMIYOR, elbette hayrettin bey eleştirebilir ama eleştirisini doğru söylemek şartıyla ben söylediğinde hiç bir doğru görmedim allahın selamı üzerinize olsun..
Kullanıcı avatarı
deatles

Mesajgönderen fahribey13 » 12-01-2009 20:20:54

sevgili kardeşim sen kesinlikle saglamlardansın saygı duyarım am istesen msn de seninle görüşmek ve bazı konuları tartışmak isterim fahri ....fahribey_13@hotmail.com bekliyorum
Kullanıcı avatarı
fahribey13

Mesajgönderen deatles » 13-01-2009 10:35:02

fahri bey ben sizinle bunları tartışmak niyetinde değilim zaten her şey ortada. canım kardeşim ben size düşman değilim sizde kardeşimizsiniz. Bence sizde başkanınızın sizi ne hale getirdiğini bilin artık. kendinize yeni belediye başkanı seçin hep aynı kişiyle tadı olmaz:-)
Kullanıcı avatarı
deatles

Mesajgönderen demir47 » 16-03-2009 21:28:05

kardeş gel seninle bi yerde oturup bu iddaları belgeleri ile konuşalım ben HAYRETTİN DEMİRİN 10yıllık belediye başkanlığının sonunda belediyeden çıktığı gün devletten ve devletin noterinden tasdik edilmiş olarak 1tirilyon 268milyar borcunun olduğu ve bunun 850milyar sigorta 200milyar işçi alacağı ve geriye kalan paranında yakıt tamir vs. olduğunu buna karşılık ENVER SAĞLAMIN yapmış olduğu 5yıllık belediye başkanlığı döneminde 16tirilyon borç ve sadece bunun 4tirilyonunun işçi alacağı olduğu biliyormusun. ayrıca 43milyara aldığı kepcenin sahte fatura ile 87milyar olarak gösterilmesi duvar ihalelerini amcasının oğluna verip bütün malzeme makine ve işçilerin belediyeden karşılanıp ihale parasını amca oğlunun aldığını ve buna benzer 28suç işlediği ve geçen sene yapılan şikayet sonucu geçen hafta itibari ile anayasa mahkemesinde yargılanmasına karar verildiğini biliyormusun bilmiyorsan bi yerde buluşalım ve tüm belgeleri önüne dökeyim öyle kulaktan dolma şeylerle tanımadığın veya çekemediğin insanlara iftira atma... söylemeden geçemeyeceğim ENVER SAĞLAM yeşilli sevdalısı ve onun yeşillisi imiş peeh yalanın bu kadarı öyle olsa idi mardin yenişahir şaheser aprtmanı no:2de oturmaz YEŞİLLİDE otururdu yeşilliyi sevse idi yeşillide kalırdı!!!!!!!!!
Kullanıcı avatarı
demir47

Önceki

Dön Haberler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir