Yeşilli'de Seçim Öncesi Birlik Mesajları...

Yeşilli'de Seçim Öncesi Birlik Mesajları...

Mesajgönderen yesillili » 20-07-2007 15:00:00

Resim

Geçtiğimiz Perşembe Günü(19 Temmuz 2007); Yeşilli'yi ziyarete gelen Akparti Mardin Milletvekili adayları Süleyman Çelebi ve Veysi Kaya'nın; Yeşilli Akparti İlçe Başkanlığını ziyaretleri sırasında Eski Belediye Başkanımız Hayrettin Demir ve şuanki Belediye Başkanımız Enver Sağlam bir araya gelip, halka birlik olma çağrısında bulundular.
Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin
 
Mesajlar: 864
Kayıt: 04-09-2005 00:00:00

Yeşilli'de Seçim Öncesi Birlik Mesajları...

Mesajgönderen yesillili » 20-07-2007 15:00:00

Resim


Öncelikle Eski Belediye Başkanımız Sayın Hayrettin Demir'in söz alarak halka hitap etti. Arapça olarak yaptığı hitabında Demir şunları dile getirdi: "Sevgili Yeşilli halkı; biz hepimiz kardeşiz. Bazıları aramıza fitne ve fesat sokmaya çalışabilir. Hiç kimse bu oyunlara gelmesin. Bu seçimde hepimiz birlikte hareket edeceğiz ve millet vekillerine oyumuzu vereceğiz. Unutmayınki; bir oy bile çok önemlidir. Hatırlayacak olursanız eski seçimlerde Anap milletvekili adayı sadece 55 oyla farkla seçimi kazanabilmiş ve rakibini geride bırakmıştır. Bu yüzden oylarınıza namusunuz gibi bakın."


Demir'den sonra söz alan şuanki Belediye Başkanımız Sayın Enver Sağlam; Halka seslenişinde şunları dile getirdi: "Sevgili Kardeşim Hayrettin Demir'in de dediği gibi bu seçimde hep birlikte hareket edeceğiz ve seçimi birlikte atlatacağız. Bu seçimde bizlere destek vereceklerini açıklayan çevre köylerdeki hemşerilerimize ve muhtarlarına da bizlere verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerimizi sunarız. Bu yıl köylerimizden de büyük bir desetek bekliyoruz ve hep birlikte oylarımızı vereceğiz. Seçimimiz şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun."


Konuşmalardan sonra milletvekili adaylarımız bir süre Yeşilli'yi gezdikten; belediye başkanlarımız tarafından uğurlandılar ve Yeşilli'den ayrıldılar.


Yeşilli.Org olarak seçimlerin Yeşillmize, vtanımıza ve milletimize hayırlı olmasını diler; Yeşilli'den çıkan bu birlik mesajlarının bundan sonra da devam etmesi ve her alanda yaşanmasını temenni ederiz...
Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin
 
Mesajlar: 864
Kayıt: 04-09-2005 00:00:00

Re: Yeşilli'de Seçim Öncesi Birlik Mesajları...

Mesajgönderen deatles » 11-01-2009 18:53:27

yaw kardeşim belediye başkanlarımız diyorsun. hayrettin demir şu an belediye başkanımı allah allah
Kullanıcı avatarı
deatles
 
Mesajlar: 27
Kayıt: 05-01-2009 01:00:00


Dön Haberler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

cron