Yeşilli Belediyesi - Öneriler&Eleştriler

Belediyemizin hizmetlerini tartışabilir ve yeni önerilerinizi sunabilirsiniz.
(Lütfen bu konuda kırıcı ve incitici mesajlar yazmaktan kaçınınız!...)

Re: Yeşilli Belediyesi - Öneriler&Eleştriler

Mesajgönderen Halit » 27-08-2009 23:28:55

eğer videoda anlatılanlar doğru ise diyecek bir şey bulamıyorum.

Yeşilli'de yıllardır mahalle aralarında, camii önünde ve hatta meydanda belediyenin önünde sebze, meyve, kilim, hayvan ve bilumum şeyin satıldığına defalarca şahit olduk. ve hiç bir zaman belediyenin değil böyle bir eylemde bulunması, bir uyarısını dahi işitmedik.

kapatacaklarsa hepsini kapatmalılar. kapatmıyorlarsa herkese eşit davranmalılar.

Bugün bir insana zulm edene; yarın Allah, başka bir zalimin kılıcıyla adalet eder....
Kullanıcı avatarı
Halit

Mesajgönderen suleymandemir » 28-08-2009 02:19:35

YAZIKLAR OLSUN IDRIS VE HATIP KÜRSAT A YAPILAN BU SALDIRIYI KINIYORUM VE SESSIZ KALMAYIN DIYORUM ZABITA MEMURLARI TEKBASLARINA OLSA TAMAM DERIM BU TÜRKIYE DE GÖRÜLMEMIS BIR SEY DEGIL DER GECERDIM BELKI AMA ILCEYI TEMSIL EDEN VE YÖNETEN BASKAN DA OLAYDA DAHIL KI BU KASITLI BIR OLAY CÜNKÜ COK IYI HATIRLIYORUM AYNI BASKAN VE YÖNETIM SENELER ÖNCE BU IKI VATANDASIMIZ A LOKATAYI ACTIKLARI ZAMAN NE TÜRDEN ZORLUK VE KISISEL SALDIRI YAPTILAR BU INSANLAR ON YIL ÖNCE BELEDIYE PARKINA BAKARKEN BASKAN VE YANDASLARI TARAFINDAN YASLI ANNELERI OLDUGUNA RAGMEN TAS VE SOPA ILE SALDIRIYA UGRADILAR PARK DA AMA BU BÖYLE GITMEZ BASKAN BASINDA ONCA MESELE VARKEN BIRAKIP BUNLARLA UGRASMA ISINE BAK ALLAH BÖYLE ZÜLM EDENE BÜYÜK BELA VERIR PARTI BASBAKAN DEGIL KIMSE SENI KURTARAMAZ
Kullanıcı avatarı
suleymandemir

Mesajgönderen mardini47 » 28-08-2009 06:14:37

selam.

süleyman kardesim, ben tam olarak bu saldiriyi anlamadim.
ne tür bir saldiriya ugramis bizim hemserilerimiz acaba,bir takim kisiler tarafindan saldiriyami uramislar acaba.

selametle.
Kullanıcı avatarı
mardini47

Mesajgönderen onur-47 » 28-08-2009 20:35:05

eyer gercekten böyle bir saldiri olay olmusa sidetle kiniyorus ve buna karsi kesinlikle göz yummayacas ve zamani gelince geregi yapilacaktir bunu herkes bilsin.
Kullanıcı avatarı
onur-47

Mesajgönderen mardini47 » 28-08-2009 23:47:38

bende sizlere katiliyorum böyle, birterbesizlik yapilmissa, ki yapilmis, bunu yapanlarim yaninda kalmiyacaktir er yada gec,bunu görecekler.

selametle
Kullanıcı avatarı
mardini47

Mesajgönderen ARENA » 29-08-2009 01:00:10

arkadaslar bu saldiryi sidetle kiniyorum.bu yesillide gorulmemis bir olaydir.yavas yavas kendi sonlarini hazirliyorlar galiba
ARENA

Mesajgönderen rheinhausen » 29-08-2009 01:06:59

HATIP KURSATA YAPILAN SALDIRYI SIDETLE KINIYORUM :FIRAUNDA ZULMETTI SONU HELAK OLDU
rheinhausen

Mesajgönderen ziver » 29-08-2009 11:22:31

cümleten essalamün aleykun saygıdeğer yesilli.org okurlarım uzun zamandır sizlerle yazışmıyor duyguları ifade edemiyorum taki bir konu buluna ve o konu hakkında yorum yapıla
evvelen içinde bulunduğumuz mübarek ramazanı şerifin tüm islam alemi ve hemşerilerimize huzur ve saadet getirmesini dilerim
ben bu mevzuya şahsen tanık olmuş değilim anca az önce sitemiz sayesinde haberdar oldum okudum
tabi bir şey olduğu zaman o mevzu araştırılır ona göre yargıya varılır görüş ifade edilir bir şeyi araştırmadan kuran ı kerimde de buna benzer ayyette de rabbimiz fe tebbeyyenu araştırın buyuruyor yani bir haber duyduğunuz zaman o konuyla ilgili araştırın buyuruyor
neticede olay yerinde olmasakta video görüntüleri başlangıcın sonunu gözler önüne sergiler gibi galiba mevzusu geçen iki tarafıda sulha varmasını dilerken herşeyin hele hele bu mübarek ayda bu dereceye varması gayet tabiki olumsuz bir sergidir
kanun ve belediye yasalarınca seyyar ve açıkta gayri tezgah açma konuları ne kadar ve ne derece kurallar nasıl işler bilemem lakin
yeşillimiz ufak bir ilçe ve herkesin birbirini tanıdığı ve tüm konularda anlayış göstererek meseleleri halledebileceği kanısındayım
sözü geçen hatip ve idris kardeşler belediye başkanı ve yandaşlarına gerek siyasen ve gerek manen zıt olduğunu cümle yeşilli halkının malumudur .hal böyle olunca cepheleşme ve zıtlaşma ortaya çıkıyor
sözün kıssası çalıştırmış oldukları lokanta ramazanda kaplı olduğundan ve geçindirmekle yükümlü oldukları aile efradı olduğundan vakitlerini değerlendirme ve ekmeğini kazanma amaçlı bu işe kalkışmaları belediye sınırları ve iznine tabi ki eyer iznine tabiyse bilgimiz yok yapmaları çok doğaldır çünkü ilçemize dışardan günde en az 5 veya 10 araba seyyar satıcı geliyor ve bunların hepsi yabancı henüz bir yabancıya bile böyle bir çıkş yapıldığına tanık değiliz
durum böyleyken ekmeğini kazanma amaçlı ve evinin önünde 1 aylığına da olsa tezgah açmış bir vatandaşımıza böyle zulmetçe davranmak tam manasıyla yeşilli belediyesinin yapmış olduğu bire bir ayırım ve haksızlıktır diyorum
evet haksızlık ve ayırım kelimsini ben umuyorum ki ilerleyen zaman içinde mevzu geçen tartışmanın
nasıl bir zıttına vede en gözde yerde yandaşlarına göz yumulduğu gözler önüne ve halkımızın malumuna sunulmak üzere sitemizi habere ve yayına davet ediyorum .
çünkü bir yerde gerçeklerin su üstüne çıkması lazım
ama ortalığıda velveleye vermeden sakin ve medenicede tartışılmalı ve konu halledilmeli ben ikki tarafıda sağ duyu ve anlayışa çağrıyorum hüküm de mülk te allahındır
esselamun aleykun hepinize hayırlı ramazanlar neşeyle kalın
Kullanıcı avatarı
ziver

Mesajgönderen muraderismili » 29-08-2009 12:59:26

Haksizligi hak talep edenden hak talepetmek haksizliktir.
Kullanıcı avatarı
muraderismili

Mesajgönderen mardini47 » 30-08-2009 06:30:26

selam.

arkadaslar herzamn oldugu,gibi yine haksizliga uramis idris kürsat ve kardesi,onlar sadece ekmek pesinde ama bazilari siyaset pesinde.

belediye calisanlarinin yaptiklari rezilligi videodan seyretmek,istiyorsaniz,
mardin tek yerel televizyonu kanal 47-haber videolarinda görebilirsiniz seyredin karari halkimiz versin diyorum.
selametle.
Kullanıcı avatarı
mardini47

Mesajgönderen Kartal47 » 31-08-2009 21:14:31

Selam

Bu mübarek ayda yapilan bu harekete ne demeli.

Bu tür satislar belediye kapisi önünde her gün yapiliyor.Belediyenin particilik yaptigi apacik ortada.Belediye reisinin gücü zavalli insalarin riskiyla oynamaya yetmis.sen ancak o Belediye denen binanin resmi reisi olursun.yesilli halkinin reisi olamazsin,para ile aldigin bazi sahsiyetler haric.
Bu isi yapanlar,yaptiranlar ve yaptiranlari destekleyenler insan olamaz.

M.SIRAC ÖRGE
Kullanıcı avatarı
Kartal47

Mesajgönderen deatles » 15-10-2009 02:51:41

EĞER O VİDEODA İDRİS VE HATİP KÜRŞATIN SÖYLEDİKLERİ DOĞRUYSA ALLAH BAŞKANIN YANINA BIRAKMASIN AMA YOK EĞER YALANSA ALLAH ÖMÜRLERİ BOYUNCA ONLARI MUVAFFAK ETMESİN HERKES BİLİYORDA ONLARIN NE SHOWMEN OLDUĞUNU NE İÇİN BÖYLE YAPTIKLARINI AMA İŞTE NE YAPARSIN İNSANLARIN AĞZI TORBA DEĞİLKİ BÜZÜYESİN...BUGÜNE KADAR BU BAŞKAN HANGİ YEŞİLLİ VATANDAŞINA AYRIMCILIK YAPMIŞ ŞİMDİ YAPSINN????? DOĞRUYU KONUŞMAYAN BİR İNSANDAN NE BEKLİYECEKSİN??? HERKES BAŞKANIMIZIN MUHALİF İNSANA PARTİLİ İNSANDAN DAHA ÇOK DEĞER VERDİĞİNİ BİLİYOR...BİDE ORDA FERHAN KUDAT İLE İLGİLİ Bİ TAKIM İFTİRALAR VAR FERHAN KUDAT AMCAMIZ HİÇ BİR ŞEKİLDE SÜRÜNDÜRÜLMEMİŞTİR..AKSİNE BAŞ ÜSTÜNDE TUTULDUĞUNDAN EMİNİM...BAŞKANIMIZ ÖYLE BİŞEY YAPACAK OLSA BELEDİYEDE KUDATTAN ÇOK DEMİR VAR BU KONUDA SİZLERİN CVBINI VE BELKİDE Bİ NEBZE OLSUN BANA HAK VERECEĞİNİZİ TEMENNİ EDERİM TŞKLER...
Kullanıcı avatarı
deatles

Mesajgönderen vuslat » 16-10-2009 19:08:13

bazı konularda haklı olabilirsin ama taraf tutmuyor deme taraf tutuyor ister istemez tutacak bu inkar edilemez ama ne seviyede ayrımcılık yaptığını bilmiyorum ama gerçekler acıdır
Kullanıcı avatarı
vuslat

Mesajgönderen muraderismili » 17-10-2009 14:18:54

deatles yazdı:EĞER O VİDEODA İDRİS VE HATİP KÜRŞATIN SÖYLEDİKLERİ DOĞRUYSA ALLAH BAŞKANIN YANINA BIRAKMASIN AMA YOK EĞER YALANSA ALLAH ÖMÜRLERİ BOYUNCA ONLARI MUVAFFAK ETMESİN HERKES BİLİYORDA ONLARIN NE SHOWMEN OLDUĞUNU NE İÇİN BÖYLE YAPTIKLARINI AMA İŞTE NE YAPARSIN İNSANLARIN AĞZI TORBA DEĞİLKİ BÜZÜYESİN...BUGÜNE KADAR BU BAŞKAN HANGİ YEŞİLLİ VATANDAŞINA AYRIMCILIK YAPMIŞ ŞİMDİ YAPSINN????? DOĞRUYU KONUŞMAYAN BİR İNSANDAN NE BEKLİYECEKSİN??? HERKES BAŞKANIMIZIN MUHALİF İNSANA PARTİLİ İNSANDAN DAHA ÇOK DEĞER VERDİĞİNİ BİLİYOR...BİDE ORDA FERHAN KUDAT İLE İLGİLİ Bİ TAKIM İFTİRALAR VAR FERHAN KUDAT AMCAMIZ HİÇ BİR ŞEKİLDE SÜRÜNDÜRÜLMEMİŞTİR..AKSİNE BAŞ ÜSTÜNDE TUTULDUĞUNDAN EMİNİM...BAŞKANIMIZ ÖYLE BİŞEY YAPACAK OLSA BELEDİYEDE KUDATTAN ÇOK DEMİR VAR BU KONUDA SİZLERİN CVBINI VE BELKİDE Bİ NEBZE OLSUN BANA HAK VERECEĞİNİZİ TEMENNİ EDERİM TŞKLER...

Kargaya yavrusu sahan gibidir.
Kullanıcı avatarı
muraderismili

ÇEVRE

Mesajgönderen liseli » 08-11-2009 17:33:38

sevgili yeşilli belediyesine burdan bir eksikliğin yapilması için rica edeceğim yeşilli belediyesi parkının karşısındaki park a 5veya 6 bank koyulsa ne güzel olur değilmi orda arkadaşlarımız
yerlere oturuyor taşları sandalye niyetine kulanıyor hiç güzel görüntü olmuyor.burdan yeşilli belediyesine sesleniyorum eksiğin düzeltmesi için.. çok güzel olur.
Kullanıcı avatarı
liseli

ÖncekiSonraki

Dön Yeşilli Belediyesi-Öneriler&Eleştriler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir