Yeni Futbol Sahamız...

Belediyemizin hizmetlerini tartışabilir ve yeni önerilerinizi sunabilirsiniz.
(Lütfen bu konuda kırıcı ve incitici mesajlar yazmaktan kaçınınız!...)

Yeni Futbol Sahamız...

Mesajgönderen mevlut » 17-12-2005 19:44:37

haberlerinizi ilgiyle takip ediyor ve okuyoruz çok güzel haber ve resim aktarıyorsunuz örneğin
yeni kurulan yeşilli spor sahasının haberini okudum çok güzel olmuş bence buda yapılması
gereken bir sosyal aktivite idi
bunuda sitemiz aracılığyla duymak güzel oldu :lol:
Kullanıcı avatarı
mevlut

Mesajgönderen Kadri » 17-12-2005 22:15:13

evet Yeşilli'deki güzel
gelişmelerden biri de bu sahanın Yeşilli'ye kazandırılmış olması. Sahayı Yeşilli'nin hizmetine
sunan belediye başkanlığına teşekkür ediyor ve en kısa zamanda YeşilliSpor'u da aktif hale
getirmelerini ümid ediyoruz....
Kullanıcı avatarı
Kadri
Editör
Editör

Yeni Futbol Sahası

Mesajgönderen Geylani » 28-02-2006 21:32:51

Öncelikle hayırlı olsun . Tabii sosyal aktivitelerin gelişmesi biizm içinde sevindirici bir duygu
lakin şunu belirtmeden geçemeyeceğim ben 1979 doğumluyum 2 seçimdir oy kullanıyorum ve
yeşillide siyasilerimiz (önceki ve şimdiiki) verdikleri ve vaadtleri sadece altyapı hizmetleri ve
sıradan sosyal aktiviteler ..... Yani buna benzer sıradan alışılageldik bildik vaatler .... Yanlız şu
varki ilçemiz gençliğinin %75 i çalışmak için istanbul ve diğer büyük şehirlere daha fazla imkanı
olanda Avrupa Ülkelerine gidiyor ve üzülerek belirtmek isterim ki hepsi bunu mecburiyetten
yapıyor... Yeşilli bir ilçe ve geçim kaynağı Nakliye peki arkadaşlar en doğal olması gereken
küçük de olsa bir sanayi sitesi değil mi 15-20 dükkanlık bir sanayi sitesinde 15-20 kalfa 15-20
çırak ve 15-20 patron demek buda en az 10 tane malzeme satıcısı demek en az 75-80 ailenin
geçim kaynağının oluşturulması demek ..... Evet arkadaşlar bu bize hep yutturuldu malesef ama
eve ekmek alacak param yoksa krampon alacak param yoksa ben futbol sahasını ne yapayım
. Eğer annemi senede 2 defa görebiliyorsam gurbette çalışma yüzünden eğer memleketimde en
fazla 15 gün kalabiliyorsam ben o futbol sahasını ne edeyim . Sevgili yeşillide ikamet eden geçn
aib ve kardeşlerim bence şimdi tam zamanı hadi yeni bir iş sahası açtıralım hadi kalıcı bir gelir
kapımız olsun. Bunu istemeye hakkımız var...
Kullanıcı avatarı
Geylani

sanayi sitesi

Mesajgönderen musab » 13-03-2006 15:53:41

MERHABALAR YEŞİLLİ SİTESİNİN MUHTEREM VE DEĞERLİ İNSANLARI NASILSINIZ
İYSİNİZDİR İNŞAALLAH . BEN UZUN ZAMANDIR SİTEYE YAZI YAZAMIYOR İDİM.
GEYLANİ AKRDEŞİMİN YAZISINI GÖRÜNCE ARKADAŞIN NE KADAR HAKLI OLDUĞUNU
ANLADIM. EVET TAMAM. YEŞİLLİ'YE SAHA YAPILMASIN DEMİYORUZ. YAPILSIN
ANCAK ARKADAŞINDA İFADE ETTİĞİ GİBİ ONDAN DAHA ÖMENLİ ŞEYLER DE VAR.
BEN BU MESELEYİ BU DURUMA BENZETİYORUM.
AÇ KARNA FELSEFE YAPMAK.
YUNANLILAR KARINLARINI DOYURDUKTAN VE REFAH SEVİYELERİNİ YÜKSELTİKTEN
SONRA ÖZGÜR DÜŞÜNMEYE BAŞLAMIŞ VE FELSEFE YAPMIŞLAR....
AMA BİZ
GENÇLERİMİZ İŞSİZ GÜÇSÜZKEN KALKIYORUZ EĞLENMELERİ İÇİN SAHA
YAPIYORUZ.
SİTEB EDİTÖRÜNE SESLENİYORUM. YEŞİLLİ'NİN İŞSİZLİK VE
EĞİTİM SORUNUNU ÇÖZMEK İÇİN BİR SEFERBERLİK BAŞLATSIN SİTE ARACILIĞIYLA.
EN AZINDAN SORUNLARI TARTIŞMAMIZ İÇİN BİR ORTAM YARATSIN SİTESİNDE
....
HERKESE SELAM. GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE.........
Kullanıcı avatarı
musab

Mesajgönderen yesillili » 13-03-2006 19:31:10

bunun taartışılması ve
fikirlerin belirtilmesi için Forumda başlık açılmıştır. Yeşilli'de Gelişime Kalkınma
Nasıl Sağlanabilir?
adlı başlıkta bu koknu ile iligli fikirlerinizi paylaşabilirsiniz...

Selametle...
Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin

Mesajgönderen onur-47 » 16-04-2006 21:37:55

slm arkadaslar bu yesillide
yapilan saha benide gercekten sevindirdi AMA YANLIS ANLASILAN BIR KONU VAR BU
SAHA HAKINDA nedir dersenis bir kere bu saha yesilli belediyesi tarafinda yapilmadi ama
belediye baskani ve belediye kendileri yabmis gibi gösterdi nasil olur dersenis bunu asil
YABAN süleyman bölünmesin baskanliginda mardin sipor yapmistir ve orasi mardine en yakin
ve temiz ve sakin olusundan dolayi mardin sipor yaptirmistir. orayi mardin sipor antiraman alt
yapilarinda yetisecek gencler icin yabmistir saten internetende mardin sipor sitesine girincede
göreceksinisdir. ve asil yesilli sahasi hayretin demir döneminde 8yil önce yapilmaya baslanmisti
dolgusunu doldurum sirasinda mahkemece durdurulmustu neden dersenis simdiki
belediye,baskanin il encümeni tarafindan sikayet edilmis ve yarida kalmisti ama mahkeme yeni
biti ve hayretin demir kazandi ama olan 8yil va yesilliye oldu. ve diyer arkadasimada cok
katiliyom ilcemize sanayi sitesi ve fabrika istiyos ama GEYLANI arkadasimisin dedigi ve istedigi
ama olmayan fabrika hakinda sitede bir yazim var lütfen oku ve gercelkeri gör ve sanada
sonuna kadar hak veriyo. yazimida yesilli forumunda okuyabilirsin
Kullanıcı avatarı
onur-47

Mesajgönderen Kadri » 04-07-2006 01:45:45

tahminim ve duyduklarım
doğrultusunda konuşacağım:

bildiği kadarıyla okulunu bitiren başka şehire çalışmaya
gitti...
anlayacağınız yeşillide gençlik şu anda minimum seviyede...

YeşilliSpor zaten
yok.... eee yazık ya bu insanlara.... işsizlikten memelketlerinde duramıyorlar... Kaldı ki saha
çürüyüp gidecek orada boşu boşuna...

İnş herşey yoluna girer de gençler iş ararken
stresleneceğine, orada stres atsınlar....
Kullanıcı avatarı
Kadri
Editör
Editör

slm

Mesajgönderen vuslat » 15-05-2007 21:13:35

ewet halı saha yapıldı ama tamamlanmamışki adamlar sahayı yapıp soyunma odalarını bırakmışlar ya öyle şeyolurmu inanıno gün gittim teller parçalanmış oradan girip oynuyorlar bunun soyunma odası olsaydı ve bir sahibi olsaydı öyleolurmuydu bence en karlı yatırım şimdi halı sahadır ve bundan yüzde yüz eminim umarım düzeltilip hizmete sunulur yoksa byyy byyyy deriz
Kullanıcı avatarı
vuslat

OYUNA BAK OYUNA

Mesajgönderen creasy06 » 19-07-2007 15:16:33

VAY ANASINI SAYIN SEYİRCİLER DEMEK BİZE BAŞKANIN İCRAATI DİYE YUTTURACAKLARDI HA! TEŞEKKÜRLER ONUR 47
Kullanıcı avatarı
creasy06

Futbol Sahasi

Mesajgönderen eray-furkan » 19-07-2007 20:39:05

Herkese Selam;

Yesilli ye hali saha yapilmis !!!
Kimin yaptigi aslinda o kadar da önamli degil önemli olan yapilmis olmasidir. Hatta bundan da önemlisi yapilmis bu yatirima sahip cikilip kaderine terk edilmemesi lazim.
Vuslat kardesimizin yazdiklarina bakilirsa saha biyyyy, biiiyyyy durumda yani acinacak durumda. Yesilli de yasayan hemsehrilerimize burda düsen örev o sahaya sahip cikmalaridir.

Birilerinin yapilanlari sahiplenmeleri modasi yeni degil Yesilli de

Tüm güzellikler sizin olsun
Kullanıcı avatarı
eray-furkan

Dön Yeşilli Belediyesi-Öneriler&Eleştriler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir