Kiraz Festivali

Belediyemizin hizmetlerini tartışabilir ve yeni önerilerinizi sunabilirsiniz.
(Lütfen bu konuda kırıcı ve incitici mesajlar yazmaktan kaçınınız!...)

Mesajgönderen Halit » 24-06-2006 22:10:14

arkadaşlar konuşmalarımızı biraz daha düşünerek yazalım...

hiç kimse ne eski yönetimin ne de yeni yönetimin hizmet yapmadığını iddia edemez...

şurası doğru:
kimi az hizmet yapmıştır kimi daha çok....
kimi daha geniş alanda ve daha radikal hizmetle yapmıştır kimi daha az...

bence bize düşen hizmetin doğruluğu veya yanlışlarını tartışmak; kalitesini
tartışmaktır... zira ancak böyle daha doğru ve daha kaliteli hizmetlere kavuşuruz...

bunu yaparken iyi düşünmeli gerekçellerimizi ve düşüncelerimizi iyice
anlatmalıyız... muhatap olan kesim de ( yani hizmeti getirecek olan kurum ) bu fikirleri makul karşılamalı ve bunlardan istifade etmelidir... sonuçta bana hitap etmeyen bir hizmet benim için yapılmış bir hizmet değildir... bunu bireysel oalrak değil toplumsal olarak ifade ediyorum...

Şimdi festival konusunda kanalizayson duvar konularını tartışmak olmaz... bu başlıkta festivalin güzelliklerini eksikliklerini kazandırkları veya
kaybettirdiklerini konuşalım...

ve şahsi fikrimi söylüyorum: ne eki yönertim ne de yeni yönetim sütten çıkmış ak kaşık değildir. hataları yuanlışları vardır... ve temennim yanlışlara devam edilmemesi...

Çünkü bu yanlışlar halkımızın kutuplaşmasına sebep olmakta ve birliğimizi bozmaktadır... Bu dünya menfaat dünyası gibi görünse de menfaat dünyası değildir... en büyük kazanç gönülleri kazanmak; en
büyük kayıpta gönülleri kaybetmektir... Her kim gönül kaznamaya azmeederse; Dilerim Rabbim onu muvaffak eder...

Bu bağlamda belediyenin geçmiş yönetimine, şu anki yönetimine, ve gelecekte yönetime gelebileceklere sesleniyorum: Siz gözüller kaznamaya çalışın... oy vereniniz olmasa dahi siz görevinizi hakkıyla ve itidal ile yerine getirin... herkese eşit davranın... hitabınız herkese olsun..
bir kesimi çoşturup bir kesimi kahretmesin... Kamunun hakkına riayet
edin...

Rabbim hepimize güzel günlerde yaşamayı nasip etsin....

SELAMETLE....
Kullanıcı avatarı
Halit

Mesajgönderen creasy06 » 19-07-2007 15:23:16

BU SENE FESTİVAL YOK HERHALDE :evil:
Kullanıcı avatarı
creasy06

Önceki

Dön Yeşilli Belediyesi-Öneriler&Eleştriler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir