Yeşilli'nin İhtiyaçları Neler Olabilir?...

Yeşilli'ye ait diğer başlıkların dışında kalan ve daha çok Yeşilli'deki bazı olgu ve durumları içeren meseleleri burada tartışabilirz. Mesela Yeşilli'de particilik, eğitim sorunları vs...

Mesajgönderen yesillili » 11-05-2006 19:37:56

sanırım karşılıklı olarak
anlaşamama veya yanlış anlaşılma durumundasınız.
Olayı fazla dağıtmayalım. zamanla
birbirimizi daha iyi anlayacağımıza inanıyorum...

Kendinizi üzmeyin. bana kalırsa burada
şu fikir iyi olur şu fikir kötü olur demiyoruz. herkesin fikirleri ihtiyaçları düşüncceleri farklıdır. sizler
düşüncelerinizi belirtirseniz buradan bir düşünce harmanı çıkar ve güzel fikirler
bulunur....

herkes fikrini dile getirsin. yanlış anlama ve anlaşılmaya karşı dikkatli olalım.
inşalla herşey daha güzel olacaktır....

Mesela bende fikirlerimi söyliyeyim: yeşillinin en
büyük sorunu aile içi eğitimdir. aileler eğitilmeli... aileler eğitimli olunca bilinçli çocuklar yetişitrir.
çocuğuna iyi ve kötü huyu birbirinden ayıracak kadar iyi bir miras bırakır. bu sebeple ailelerin
eğitimleri bence okul eğitimlerinden daha önemli. zira okula iyi bir aile eğitimi olmadan giden bir
çocuk çevresinden gördüğü iyi kötü bütün davranışları huy edinir. ve sanırm bu da güzel
olmaz....

Selametle...
Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin

yoromunuz bize moral olmuştur.

Mesajgönderen garib » 13-05-2006 15:41:09

Yorumunuz ve vermek istediğiniz mesaj bizim için moral olmuştur.İlgi ve alakanız için
teşekkür ederiz.Selamlar.
Kullanıcı avatarı
garib
Siteden Engellenmiştir.

Mesajgönderen onur-47 » 13-05-2006 22:02:39

slmlar burdan garib ve
özelliklede yesillili arkadasimiza katiliyom. ama sanirim aslinda ben ve garib arkadasimizin
sanirim düsünceleri ayniydi sedece birmirimizi biras yanlis anlamis olabililiris neyse. sonucta
ikimiz ve diyer arkadaslar ilcemizde neler olsun nasil kalkinsin istiyorus diyos. ve üstelikte
yesilli,li olmayan arkadaslarda var ve bizim ilcemizin sorunlari nasil cözüm bulalim diye katkida
bulunmak istiyorlarda onlarada ayrica tskler. ve burdanda ayrica garib arkadasa slmlar.
Kullanıcı avatarı
onur-47

Önceki

Dön Yeşilli'de Konuşulası-Tartışılası Konular

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir