Sitemizin Yeni Durumu - Öneriler&Eleştiriler

Sitemiz için ömerilerde bulunabilir ve leeştirilerinizi yazabilirsiniz!...

Sitemizin Yeni Durumu - Öneriler&Eleştiriler

Mesajgönderen yesillili » 21-08-2006 01:40:26

Sevgili Üyelerimiz;
Sitemiz yeni versiyonu ve yeni teması ile
karşınızda....

sitemizin yeni versiyon olması sebebiyle oluşabilecek hatalardan dolayı
sizlerden özür diler; bu türden hataları bizlere bildirmenizi istirham ederiz....

Sitemiz
hakkındaki görüş ve önerilerinizi buraya yazabilirsiniz....

Selametle....
Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin

Mesajgönderen nefisperest » 21-09-2006 23:59:53

Bu tip çok güzel olmuş bana kalırsa, ben açıkçası çok beğendim
Yeni sitemiz cümlemize hayırlı olsun.
Kullanıcı avatarı
nefisperest

Sitemiz hakkında

Mesajgönderen marsel_47 » 16-10-2006 16:52:05

Arkadaşlar ben bir çok site gezdim; özellikle il ve ilçeleri tanıtan sitelerden bahsediyorum şuna emin olun ki bizim site kadar kaliteli ve bir o kadar da profesyonel yapılan çok az siteye rastladım.Gerçekten de sitemiz hem kaliteli hem de profesyonel bir yapım, üstelik yeni sitili çok hoş olmuş.Emeği geçen değerli site yöneticisine Yeşilliye böyle bir site kazandırdığı için kendisine teşekkürlerimi sunuyorum...
Kullanıcı avatarı
marsel_47

Mesajgönderen ziver » 04-09-2007 23:09:30

slm arkadaşlar öneri ve eleştiri bölümü konulu bu yazımda
modocean adlı üye kardeşimzin yazıları ve zaman zaman eleştiri gösterilen yönünlerine kısaca bende değinme ihtiyacı duydum
evvelen bu site için en çok mücadele verdiğimiz konulardan biride ve sürekli takındığımız mevzu bilinmelidir ki sitemize sürekli yazılar yazılması talebi oldu lakin üye sayımızın her geçen gün artmasına rağmen yazı yazma katılımı bunun neredeyse onda 2'sine veyahut 3'üne denk olarak hesaplana bilir buda üyelerimizin özellikle forum bölümü ve konularına karşı olan alakalarının ne kadar zaaf olduğunu gözler önüne sermektedir
kaldıki yazı yazılarından dolayı sitemize katılım yapan değerli üyelerimize eleştiri yapmak hata olacağından öneri olark bende modocean kardeşimizi yazdığı derin aynı zamanda ağır edebi ve sosyal konulu yazılarından dolayı teşekkürlerimi arz ederken
şunuda hatırlatmaka kendilerine fayda görüyorum: muhterem kardeşim uzun zamandır ve sürekli forum bölümüne arz etmiş olduğunuz yazıları tam olark okumasakta takip etmekteyiz fakat yazmış olduğunuz yazılar başta ilçemize mensup insanları ve lisan olarak ağır konular işlendiğinden anlaşılması güç durumlarla karşılaşmış olabilir o açıdan daha rahat ve sade anlatım yoluyla yazılarımızı ve dışardan çok yeşilli konulara yer vererekten yazılarınıza önem katabilirsinz
geçen sohbet havasında geçen bir mevzuyu anlatan bir dostumuz
bizlere şunu iletti: sözden çok kendini bulduğu yerde boş salan ve uzunca bir konuşmaya başlayan genç biri gelen misafirlere bir hayli kabarık bir anlatım yoluna başlamış salladığı kadar meydanı boş bulmuş onu misafirler önünde rencide etmek hoş olmayacağından nazikçe yaşlı bir amca onu şöyle uyarmış evladım...... senin konuştuğun laflar ve sözlerin eşi benzerini herkes dile getiremez senin konuşman çok ağır ve oturaklıdır evladım bu değerli sözlerini herkesin önünde açma sonra mücehherini senden kaparlar
vesselam esen kalın(son yazımda alıntıdır kimse üstüne alınmasın)
Kullanıcı avatarı
ziver

Mesajgönderen ziver » 05-12-2007 23:34:32

öneri bölümünde benim şöyle bir tavsiyem geldi aklıma başta editör kardeşim ve özellikle vefat haberi mesajı gönderen arkadaşlarımzın ad soyad beyanı yanı sıra yapmalarını arzu ettiğim bir nokta var vefat haberi verirken türkçe ad soyad yanısıra ayrıyeten merhum veya merhumenin bulunduğu soy sülale veya tabiri caiz ise sülale lakabı ismini parantez içinde geçilmesi hususunu teklif ediyorum ki daha ii bilinsin anlaşılsın
esen kalın
Kullanıcı avatarı
ziver

Dön Öneri ve Eleştirler...

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir