Seviyeli ve Öz Yazalım...

Sitemiz için ömerilerde bulunabilir ve leeştirilerinizi yazabilirsiniz!...

Seviyeli ve Öz Yazalım...

Mesajgönderen ziver » 05-12-2005 18:59:06

selam arkadaşlar yazılarınız hoş ve güzelde ben özelllikle şunu vurgulamak istiyorum forum
bölümüne yazıyorsunuz güzel ama aynı günde ne yazacaksanız tüm yazılarınızı bir anda
yazınız(yani tek forumda) tamam belki yazacağınız konular farklı bölümlere aid olabilir ama şimdi
oraya yani anasayfada forumunun görünmesini isteyen bir arkadaşımız yazdı bu tek tamam ama
arkasında her hanki bir üye arkadaşımız bir yerine üç forum yazarak anasayfadaki forum
bölümünü hemen dolduruyor bence üçü aynı anda üç forum yazmayalım eyer yazacaksak bir
günde tek yazalımki evelki forum yazmış arkadaşımızda yazıları izliyecilerimizn gözüne
görünsünki okunsun haksızmıyım.ama biz bir anda birden çok yazarsak evelki yazmış olan
arkadaşımızın yazısı belki umursanmaz :evil:
Kullanıcı avatarı
ziver

Mesajgönderen yesillili » 05-12-2005 19:46:57

Ziver; bu normal bişey...
zamanla forum hareketlenince orası bi kaç dk da bir değişir duruma gelecek zaten. Forum
kurallarını hatırladığım kadarıyla yazmaya çalıştım. o kuralların dışına çıkılmadığı sürece mesaj
yazılabilir... gerek olduğunda ben üyeleri ayrıca uyarıyor veya bilgilendiriyorum.

Sevgili
üyelerimiz şu an en çok aktif tutmamız gereken forum Yeşilli ile ilgili forum kısmıdır... oraya
yoğunlaşmaya çalışalım. elbetteki diğer konularda da yazabilirsinz. ( kuralara uygun ve ölçülü
olmak şartyıla)...

anasayfada isimlerin aynı kişiye ait olması problem değil. ama sırf ismi
orada çıksın diye yazan olursa ve ben bunu sezersem, o zaman o işe kalkışan üye mesajlarının
başına gelecekleri düşünsün. gerisi önemli değil.... Ben şahsen elimden geldiğince forumu
kontrol altında tutmaya özen göstereceğim... sizlerden de bu konuda destek
bekliyorum...

Ayrıca sizlere bir öneride de bulunabilrim....
adınızla giriş yaptıktan sonra forum sayfasına tıkladığınızda sağ üst köşe "En
son gelişinizden bu yana gelen mesajlar
" yazan yere tıklarsanız; forumda en
son gelen yeni mesajları okuyabilirsiniz. bunu kullanmanızı tavsiye ederim. böylece anasayfa
da yazılan konuların çok bir önemi kalmaz. çünkü anasayfada çıkacak diye mesaj yazmamak
veya fazla mesaj yazmak akıl karı değildir. gereksiz ve yersizdir...
Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin

daha dikkatli ve özverili yazılar

Mesajgönderen ziver » 13-01-2006 21:33:02

selam sayın dostlarım
geçen zaman içinde yeşilli org sitemiz hergün bir adım ve bir
basamak ilerlerken bunun sevincini yaşar ve mutluluğumuzu bir kez daha
paylaşıyorum
değerli üyelerimizin yazıların bekler ve okur ken kişi hak ve hüriyetlerine saygın
ve site kuralları çerçevesinde yazmayı birer kural ve itina olduğunu
hatırlatmakta yarar ve
fayda görüyorum
saygı değer üyelerimiz sitemiz kurulduğundan beri şu prensibi her zaman
önde tutmuştur
: :evil: saygı,seviye özveri disiplin yazı ve edep kurallarına uygun

yazıların rendice edilmeden ve bu sitenin daha önceki yazılarımızda da izah ettiğimiz gibi
kişi ve kişileri savunucu bir yanı olmadığını belirli bir zümreye ve siyasi ortama hitap etmediğini
bir kez daha vurgular ken yazılarımızda kimseye azar verici yazılarımızdan uzak kalınmasını rica
ederim :oops: :twisted:
Kullanıcı avatarı
ziver

gayemiz ne olacak

Mesajgönderen garib » 31-03-2006 10:24:36

ya
ben sizi anlamaya çalışmaya uğraşıyorum. ama ne demek istediğinizi anlamıyorum.bizler
yazalımmı yazmıyalımmı?elimden gelecek bişey varsa canı gönülden yardımcı olmak isterim.
ama yukarıdaki yazıda yeşillili arkadaşın ne vurguladığını anlıyamadım.ziver arkadaşımıza
görededurumdaha farklı peki bize nasıl davranmamız gerektiğini bize bir yol çizerek belirlerseniz
bizde haddimizi aşmamış oluruz zannedersem.buradaki amacınız yeşilliyi tanıtmakmı ?
şunu
belirtmeliyimki insanın ruhunu dinlendiren manevi bi havası var sanki buranınsanki amaç yeşilliyi
tanıtmaktan öte bişey gibi anlamak için uğraşıyorum. ..
KİMDE İSE CEVHERLER,İNCİLER
SAÇAN BİR EL
BEN ONA DERİM ANCAK ALEMDE GÜZEL
Kullanıcı avatarı
garib
Siteden Engellenmiştir.

Mesajgönderen yesillili » 31-03-2006 13:11:40

Forumlarda öncelik
Yeşilli'ye olmalı bence. takdir edersiniz ki burası Yeşilli'nin sitesi. Ama diğer konuları açtığımıza
göre diğer konularda da yazabilirsinz. Yazamazsınız demiyorum. Ama yazarken Yeşilli ile ilgi
konulara ağırlık verilmesi bu site için daha güzel olur kanaatindeyim.

bu sayfadaki diğer
mesajımda vurguladığım şudur: Kurallara uygun yazılması, hakaret kararlama, propoganda ve
benzeri ifadeler, küfür atışma ve sataşma formatında mesajlar yazmak yasaktır. keza sırf mesaj
sayısı artsın veya anasayfada ismim gözüksün diye gereksiz mesaj atan olursa bunları da
silerim. yani daha iyi ve daha sağlıklı bir forum için gerekn şartlar bunlar. Kurallara uymayan
mesajlar silinir. Onun dışında yazmanızda bir mahsur yoktur...

Nasıl yazılması gerektiği
konusunda ise; Forum kurallarını okumanızı tavsiye ederim. Orada geniş bir şekilide anlattım.
Ona rağmen kafanıza takılan biey olursa sorun cevaplarım. özel mesaj atabilir veya
admin@yesilli.org adresine mail geçebilirsiniz...

Selametle....
Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin

Dön Öneri ve Eleştirler...

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir