Öneriler& Eleştiriler

Sitemiz için ömerilerde bulunabilir ve leeştirilerinizi yazabilirsiniz!...

Öneriler& Eleştiriler

Mesajgönderen yesillili » 08-10-2005 03:28:33

Sitemizle ilgili eleştirilerinizi, sitemiz için önerilerinizi, teknik olarak yaşadığınız problemlerinizi
yazabilirsiniz. Bunula birlikte kişisel sorunlarızı istek ve dileklerinizi veya yardım almak istediğiniz
konuları öncelikle " admin@yesilli.org " adresine yazmanız
önerillir. Lütfen gereksiz yere konu açmayınız ve adminleri ilgilendiren konuları ilk önce onlara
aktarınız...

Buraya genel problemleri; site için yeni orijinal fikirlerinizi
yazabilirsiniz.

İlgi ve anlayışınıza teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin

Şiir Köşesi

Mesajgönderen marsel_47 » 07-01-2006 13:03:38

Sayın admin: Sitemize
Yeşilli'yi ve Mardini anlatan veya daha değişik şiirlerde olabilir üyelerimizin bizimle paylaşmak,stedikleri şiirleri için bir şiir köşesi açmanı istiyorum. Üyelerimizin kendi yazdıkları duygu ve düşüncelerini anlatan güzel şiirlerini bizimle paylaşmak isreyeceklerini umuyorum.iyi çalışmalar...
Kullanıcı avatarı
marsel_47

Mesajgönderen mevlut » 22-01-2006 21:07:34

buradan site
yetkililerinden şöyle bir isteğim olacak:anasayfa da pek fazla yenilikler ve değişiklikler
göremiyorum dileğim daha fazla yenilikler görmektir... örneğin:resimler az,yeşilli gündemi ile ilgili
pek fazla haber yok,okullarımızdaki olay,duyuru,istatistik(başarı grafiği) vb... konular sitemize en
kısa zamanda eklenmelidir, belediyenin gündemlerini çok az yansıtıyorsunuz yani daha da
ekleyerek :oops:
Kullanıcı avatarı
mevlut

Mesajgönderen Halit » 23-01-2006 01:06:36

Sevgili Mevlüt; evvela bu
mesajının yeri öneriler ve eleştirler bölümü olmalıydı... Bu seferlik taşıyorum...
neyse
eleştirilerine gelelim....

bizimde gönlümüz çok zengin bir site sunmak ister. lakin takdir
edersiniz ki biz editörler de gerek yeşilli'de yaşamıyor olmamız ve gerekse işlerimizin yoğunluğu
sebebiyle istediğimiz kadar iyi bir hizmet veremiyoruz. ama şuna inanıyorum ki; sitemiz oldukça
içerikli ve her geçen gün yeni özellikler, yeni üyeler kazanan ve sürekli gelişen bir
site...

Bir sitede sürekli yenilik olamaz zaten. ama biz yine de elimizden geleni yapmaya
çalışıyoruz... Haber hususunda ise Yeşilli'de takdir edersiniz ki çok bir gelişme veya olay
olmamaktadır. bununla birlikte Yeşilli'de bulunmadığımız için siz değerli üyelerimizin katkılarını
bekliyoruz. bizim yazmadığımız ve Yeşilli'de olmuş gelişmeleri bize bildirirseniz emin olun
doğruluğu teyit edilmiş olmak üzere yayınlmaktan çekinmeyeceğiz.

Zira anasayfada da
demiştik sitemizde haber öner diye bir modül var. bildiğiniz ve yayınlanmasını istediğiniz
haberleri bize oradan yollayabilirsiniz...

Unutmayın ki bu site hepimizin sitesi... Biz ne
kadar çabalasak da sizlerin destek ve katkıları olmadığı sürece istediğimiz hedefe varmamaız
mümkün değil....

Selametle...
Kullanıcı avatarı
Halit

Mesajgönderen ziver » 20-11-2006 20:19:57

sayın editör kardeşim dün ben sitemize yani ziyaretçi defterinde yayınlanmak üzere mesaj attım ama görüyorumki henüz yayında yok acaba teknik bir hatadanmı elinize ulaşmadı veya yayınlanmamasının sebebi varmı bu konuyla ilgili sizden cevab bekliyorum verirseniz memnun olurum :evil:
Kullanıcı avatarı
ziver

Mesajgönderen yesillili » 22-11-2006 05:48:27

ziver yazdı:sayın editör kardeşim dün ben sitemize yani ziyaretçi defterinde yayınlanmak üzere mesaj attım ama görüyorumki henüz yayında yok acaba teknik bir hatadanmı elinize ulaşmadı veya yayınlanmamasının sebebi varmı bu konuyla ilgili sizden cevab bekliyorum verirseniz memnun olurum :evil:

valla geçen gün yolladığın uzun mesajı dün onaylamıştım. onun dışında birşey gönderdiysen ulaşmamıştır. diğer mesajının geç onaylanması konusunda ise sana mail ile haber geçmiştim...
Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin

Görmemisin Sitesimi???

Mesajgönderen birdost » 19-09-2009 04:11:37

Selam arkadaslar;

Sayin editör sanada selam;

Evvela tüm islam aleminin Ramazan Bayramini simdiden kutlar,saglik esenlik ve hayirlara vesile olmasini temenni ederim;

Yazim uzun olmayacak bazi seyleri merak ettim;

Bazi seyleri elestirip bazi öneriler yapacagim;

Bazi yazilar hosuna gitmeyebilir,hatta hepimizin hosuna gitmeyebilir;bazi yazilari makaslaman yada tamamen kaldirmanda dogal olabilir;

Lakin son zamanlarda tarafsiz olduguna dair ciddi kuskular beslemeye basladim;

Özellikle secim döneminde ve sonrasinda helede belediye secimleri, dernek ve yesilli.org denkleminde bazi dengelerin oynadigina sahid oluyoruz;

Nedemek istedigimi bircok arkadasim hemen anlamistir;

En son örnegide vereyim:almanyada kurulan yesilli dernegi basligini kilitlemeni son derece yersiz ve abrtili tepki gösterilmis olarak buluyorum;

SIKINTISI olan varsa bana mail atsin demissinde;

Basligi biz deyil siz kitlediniz sayin editör;

Bu konuda önerim sizin varsa SIKINTINIZI bizlerle paylasmanizdir!!!

Madem yesillinin internetteki kalesiyse bu platform,madem 484 üyesi var bu sitenin;

O zaman bazi seyleri iki kere düsünmenizide öneririm!

Saygilarimla;

Bayraminiz kutlu olsun..
birdost

Re: Öneriler& Eleştiriler

Mesajgönderen yesillili » 19-09-2009 20:39:24

ben başlığı kitlerken bir değil iki değil onlarca kere düşündüm.

tartışma anında tartışmayı alevlendiremenin birlik ve beraberliği desteklemeyeceğini düşünerek başlığı kapatmıştım.

açıkçası ondan sonra da başlığı açmam için bana bi hatırlatmada vey talepte bulunan olmadı. ben de işlerimin yoğunluğundan başlığın kapalı olduğunu bile unuttum.

başlığı tekrar açacağım. fakat faydasız ve kırıcı tartışmalar sürecek olursa tekrar kapatırım. zira bırakın fayda vermeyen tartışmayı; fayda vermeyen ilimden bile Allah'a sığınmış peygamber efendimiz. bize düşün de her türlü davranışmızda, fikir alışverişimizde ve tatrtışmamızda mutedil olmak, yapıcı ve medeni olmaktır. fayda veremyecek ve hatta kırıp incitecek tartışmaya sanırım hiç ihtiyacımız yok. heleki bu bayram arefesinde hiç mi hiç yok.

Herkese Hayırlı bayramlar...
Selametle...
Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin

Dön Öneri ve Eleştirler...

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir