Sitemiz ve Ziyaretçileri....

Sitemiz hakkında fikirlerinizi öneri ve eleştrilerinizi yazabilirsiniz!...

Yazalım Artık....

Mesajgönderen ziver » 22-10-2005 14:30:19

tüm dost
ve hemşerilerimize selamlar umarımki herkes hayatından memnundur saygı değer hemşeri ve
dostlarımızın forum ve ziyaretçi defterine olan alaka ve ilgilerini bir an önce yerine getirmesini
umuyorum
çünkü baktığım kadarıyla sonderce yazılar az ve yetersiz üyelerimiz arttığı halde
yazı yazan yok ozaman üye olmanın bence fazla anlamıda kalmaz
üyelik demek o sitenin
mensubu olmaklan beraber o siteye gereken yazı vb desteğini vermek demektir ama illa üye
olup veya üye sayısının artmasıyla değildir ben umarımki herkesin siteye olan ilgi ve alakasını
yazmış olduğu yazılarla gösterir diyorum ve inşaallah bundan sonra yazılar yazılır ben akışı
içinde bulunduğumuz ramazan ayının tüm dostlarımıza hayır getirmesini umarken burdur eğitim
fakültesinde eğitimine devam eden sn mehmet demir ve erzurumda yoğun kış şartları altında
vatani görevini yapan yakup demir e selam ve muhabetlerimi yolluyorum
Kullanıcı avatarı
ziver

Sitemiz ve Ziyaretçileri....

Mesajgönderen mevlut » 08-01-2006 13:45:38

maşallah üyelerimiz baya sitede var 7 kişi ii bu çok güzel bence her üye arkadşımız siteyi
açtığında üye adıyla girip bakması daha güzel ve eyer bişey yazacaksada yazılarıda okunur
istifade ediler herkese mutlu pazarlar :D :D :D :D :D :D
Kullanıcı avatarı
mevlut

ilim ilim bilmektir.ilim kendini bilmektir

Mesajgönderen marsel_47 » 16-01-2006 10:25:17

Merhaba sayın Yeşilli org sitesi üyeleri.Sitedeki bazı haberleri okudukça bazı
alışkanlıklarımızı ne zaman bırakacağız, biz beyin olarak ne zaman ilerleyecegiz diye soruyorum
kendi kendime;çünkü bu sitemizi hala yeteri kadar tanımayan üyelerimiz var amacımızın ne
olduğunu bilmeyen kişiler var.Bunları ben söyleyeyim değerli üyelerimiz:Sitemiz adı üzerinde
Yeşilli sitesi yani Yeşilliyi tanıtmak ve Yeşillide olup biten gelişmelerden halkımızı haberdar
etmektir şu kadarını söyleyeyim sitemiz diğer siteler gibi değil, bazı sitelere bakıyorum sanki
atışma alanı herkes birbirine laf yetiştiriyor ve kendince birşeyler yazıyor.Tabi eleştirmek güzel
birşey ama bir eleştiri yapılırken karşıdakini mağdur etmeyecek bir şekilde ve mümkünse yapıcı
(olumlu) eleştiri yapalım tavsiye eder gibi... Hani şöyle yapılsaydı daha iyi olur
gibisinden...Değerli arkadaşlar:Sitemiz güzel bir site,seviyeli bir site lütfen sitemize gereken
önemi verelim sıradan olmadık şeylerle sitemizi ve kalitemizi düşürmeyelim ilim ilim bilmektir.ilim
kendini bilmektir sen kendini bilmessen ya bu nice okumaktır.Herkese saygı ve selamlar...
Kullanıcı avatarı
marsel_47

Re: ilim ilim bilmektir.ilim kendini bilmektir

Mesajgönderen nefisperest » 21-01-2006 19:23:48

marsel_47 yazdı:Merhaba sayın Yeşilli org sitesi
üyeleri.Sitedeki bazı haberleri okudukça bazı alışkanlıklarımızı ne zaman bırakacağız, biz beyin
olarak ne zaman ilerleyecegiz diye soruyorum kendi kendime;çünkü bu sitemizi hala yeteri
kadar tanımayan üyelerimiz var amacımızın ne olduğunu bilmeyen kişiler var.Bunları ben
söyleyeyim değerli üyelerimiz:Sitemiz adı üzerinde Yeşilli sitesi yani Yeşilliyi tanıtmak ve Yeşillide
olup biten gelişmelerden halkımızı haberdar etmektir şu kadarını söyleyeyim sitemiz diğer siteler
gibi değil, bazı sitelere bakıyorum sanki atışma alanı herkes birbirine laf yetiştiriyor ve kendince
birşeyler yazıyor.Tabi eleştirmek güzel birşey ama bir eleştiri yapılırken karşıdakini mağdur
etmeyecek bir şekilde ve mümkünse yapıcı (olumlu) eleştiri yapalım tavsiye eder gibi... Hani
şöyle yapılsaydı daha iyi olur gibisinden...Değerli arkadaşlar:Sitemiz güzel bir site,seviyeli bir site
lütfen sitemize gereken önemi verelim sıradan olmadık şeylerle sitemizi ve kalitemizi
düşürmeyelim ilim ilim bilmektir.ilim kendini bilmektir sen kendini bilmessen ya bu nice
okumaktır.Herkese saygı ve selamlar...

sevgili
kardeşlerim.Neticede bu web adresi bir ilçeye hitaben hazırlanmış ve sunulmuştur.İlçe ile alakalı
insanların ziyaret edeceği bir web adresidir.Maalesef "yesilli" hakkında ne kadar çalışma
yapsak da çok ilerleme olmayacağı muhtemeldir.

Tüm ilçeye ulaşmak dileğiyle...
Kullanıcı avatarı
nefisperest

Mesajgönderen deli » 21-01-2006 19:33:47

yaw ben bu ilçeyi bilmem
etmem ama mardini sevdim fotoğraflardan .
gitmeyi arzu ediyorum inş.

hayırlı olsun
hazırlayanların ellerine sağlık
Kullanıcı avatarı
deli

Mesajgönderen marsel_47 » 21-01-2006 22:44:31

nefisperest kardeşime
öncelikle beni eleştirdiği için teşekür ediyorum. daha öncede belirttiğim gibi bir birimizi
eleştirebiliriz ama bu eleştiri karşılıklı iki tarafında bir birini kırmadan,bir birini rencide etmeden bir
birine saygı kuralları çerçevesinde ve ölçülü bir şekilde eleştiri yapmasıyla güzel olur.şimdi
değerli kardeşimin sorusuna gelelim. değerli kardeşim ben o sözlerimi sarfederken sitenin
herkese hitap ettiğini bilerek söyledim amacım sitede kendimizi ifade ederken,başkalarını
karalayanlara,başkalarına atıfta bulunanlara veya başkalarını kıracak söz veya kelimeler
sarfedenlere bir mesaj vermekti. sitemizin güzel ve seviyeli bir site olduğunu ve bu sitede böyle
yazılara yer olmadığını ifade etmekti biz ne kadar söylesekte zaman zaman bu tür yazılar eminim
ki gelecektir ama şu kadarını söyleyeyim ben sen ve diğerleri (özellikle site üyeleri) bu siteyi
temiz ,güzel ölçülü ve seviyeli bir şekilde kullanırsak eminim ki bu iyi bir örnek temsil edecektir.
her kim iyilikle anılmak isterse iyilik yapsın. Müminin mizanında en ağır basacak şey güzel
ahlaktır. Muhakkak ki, Allah Teala işi ve sözü çirkin olan ve hayasızca konuşan kimseye buğz
eder"
Kullanıcı avatarı
marsel_47

Mesajgönderen nefisperest » 21-01-2006 23:00:35

Kusura
bakmayın.Eleştirinize de hiç kızmadım.Sadece karşılıklı yanlış anlama olmuş anlaşılan.Ben farklı
bir mevzuya değinmek isterken sizin o yazınızdaki bir noktadan yola çıktığımdan alıntı yapmıştım
ama sanırım yanlış yerde yanlış iş yapmışız.Anladığım kadarı ile siz de sizi eleştirdiğimi
sanmışsınız.Yok öyle bir amacım yoktu...

selametle...
Kullanıcı avatarı
nefisperest

Mesajgönderen mevlut » 08-02-2006 21:36:19

mrb yeni üyelerimize
hoşgeldin derim galiba baktığım kadarıyla yeni resimler eklemişsiniz gayet güzel 8O :lol:
Kullanıcı avatarı
mevlut

Mesajgönderen yesillili » 28-02-2006 18:46:27

ziver yazdı:100'ncü üyemiz bedo hoşgeldin aramıza 100 üye ünvanını aldığın
için yesilli org sitesi üyesi olarak tebrik edrken aramıza hoş geldin diyor ve aramıza dahada üye
katmanı dileklerimizle allaha emanet ol :lol: :lol: :lol: :lol:

bizler de
100. üyemize hoş geldin diyoruz.

nice yüzüncü üyelere......

Selametle...
Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin

SLM

Mesajgönderen vuslat » 16-05-2007 20:31:37

EWET SİTE KURULDU VE ÇOK GÜZEL OLDU BENCE İNANIN TANIMADIĞIM GURBETÇİ DOSTLARIMILA BURDA KARŞILAŞTIM NE GÜZEL DEĞİLMİ HERKES BURDA KAYNAŞIYOR ÜYELERİMİZDE ARTIYOR AMA BEN ÜYELİKLE BİTTİĞİNİ SANMIYORUM BİRAZDA YAZI YORUM İŞTE KENDİ FİKİRLERİNİ YAZARLARSA DAHA GÜZEL OLUR İŞ ÜYELİKLE BİTSEYDİ ŞİMDİ ÜYE SAYISINI 500 YAPMIŞTIM NEYSE İYİ GÜNLER..VUSLAT
Kullanıcı avatarı
vuslat

Mesajgönderen yesillili » 16-09-2007 06:19:18

sitemizin sayaç eklendiği tarhiten bu yana 100.000(yüzbin) tekil ziyaretçiye ulaşmıştır. ayrıca sayaç eklenmeden önceki bir miktar ziyaretçimizi de hesaba katarsak 100.000 çoktandır geçtiğimizi söyleyebiliriz.

sitemize ilgi gösteren bütün ziyaretçi ve hemşerilemize teşekkür ediyoruz. sitemize ilgi söterdiğiniz sürece sizlere elimizden gelen en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

bu arada geçtiğimiz günlerde sitemiz 3. yılına girdi. her ne kadar ilk bir yılı teknik sorunlarla geçmiş olsa da sitemizin bundan sonra da ilgi ve destekleriniz ölçüsünde sitemiz sizlere layık olmaya gayret edecektir.
Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin

Konu ne olsun :)

Mesajgönderen ReZeS » 25-09-2007 21:11:28

Selamün Aleyküm .. efem bende Yeşillidenim...

Neyse Site çok güzel.. Biraz daha resim eklenmesini istiyorum.. Galeriye..

Saygılarımla ...
Kullanıcı avatarı
ReZeS

Mesajgönderen ziver » 22-09-2008 23:02:28

esselamun aleykun değerli site ziyaretçilerimiz umarım ramazan ayımız herkes için gönlünce geçiyordur rabbim tutuğumuz oruçları kabul eylesin sadık kularından eylesin işlediğimiz cümle gizli ve açık kusurlarımızı affeylesin sevdikleriyle haşretsin .

bugünde bu konulu yazımı aramıza yeni katılan ve tarif ettiği üzere en azından üye bilgilerinden ulaştığımız bir ünüversiteli hemşerimiz için yazmayı uygun gördüm
hemşerimiz diyorki dokeneli :bende buranın çocuğuyum site berbat hiç yeni haber eklenmiyo. yeşilli geçnliği bırak fifayı birazda burayla ilgilen....diyor ve ekliyor

canım kardeşim evvelan hoşgeldin sefa geldin
diyer kısa yazılarınada göz attım seninle gurur duyacağımzı sanma birde ünüversite kapısına dayanmsın doğup büyüdüğün memleketinin bir numaralı siteni beyenmiyorsun beyenmediğin konularıda yazmışsın güzel bende sana burda gayat medenice cevab yazmayı uygun gördüm
hele bismillah yeni üye oldun siteye katıldın daha ilk yazında kaprisli ve beyenmiyor gibi bir havan var yadırgadığım konu oda değil birde ünüversite öğrencisiyim diyorsun ve yaklaşık 3. yıldan beri hizmet veren yesilli.org sitemizi beyenmiyorsun konuları ve içerikleri beyenmediğini buda sitemi diyorsun bak kulağın çınlasın bu siteyi kuran'da senin gibi ünüversite öğrencisydi o memleketine vefa borcunu site kuraraktan memleketini tanattı yurtdışındaki hemşerilerinin gönlünü bile fethetti bir şekilde yani vefa borcunu ödedi

şimdi sıra sende galiba senden de öyle sana alkış tutabileceğimiz bir site veya hizmet bekliyoruz yapacakmısın
bak editör kardeşimiz bir yandan ders çalışırken diyer yandan sen ve senin gibileri okusunlar diye gecenin 2, hatta 3 ne kadar sana sitede haber hazırlıyordu uykusuz kalıyordu gözleri kamaşıyordu diyer yandan bunca içeriği dolu haber ve resimleri seyretmen için dağ tepe köy mahhale dolaşıldı arabalar kiralandı sadece büyük bir kısmını seyrettiğin resimlerin çekimi 7,8 ay zaman aldığını ve ne zahmetlerle hazırlandığından haberinde yok

öte yandan haber ve ilan hazırlarken haberde adı veya söz konsu konulardan laf ve azar işitirim teredüdü taşıyan sorumluluk evet sorumluluk diyorum çünkü öylesine haberin kaynağını araştırmadan rasgele haberde veremiyorsun
devam ediyorum beyenmediğin bu sitenin madiyattının yine olabilecek yıllık masraf ve adsl giderlerini acaba kim karşılıyor,karşılayan varmı? (yok)
hayatın her alanında neredeyse değinmedik konu kalmamış sitenin bir magazin haberi eksik kalmış gel onuda sen tamamla ekle şeref verirsin memnun oluruz

köy konulu bölümde bülbülü yeteri kadar tanıtalamamış diyorsun canım kardeşim bak o bülbül konulu haberi hazırlamaya giden arkadaşların arasında haber ve köylülerle söyleşi yapmaya katılan bir arkadaşımzı açıkta dolaşan bir köpeğin kovaladı ve korkusundan bir bucuk metre ve üstü dikenlerle olan bir örme duvardan aşağı düştü .amaç sen haber okuyasın ama sen yetersiz bulmuşsun o zaman senden de en yakın zamanda bülbül için bir haber bekliyoruz... bunuda unutma

rışmıl tabiriyle eğuy velhasılkelam sen genede aramıza hoşgeldin sizin gibi bizlere ışık tutacak gençlerimizin ünüversitelere dayanması adam olması bizlerin iftiharıdır rabbim muaffak etsin inşallah sizleri ilerleyen yıllarda memleketine insanına faydalı olmuş insanlar olarak karşımıza çıkarmayı rabbimizden niyaz ediyoruz

yazılarımdan maksat seni incitmek değil bazı değindiğin konuları düzeletmek ve site dostlarımızla buluşmaktı bak senin sayende epeyden beri yazmamıştım böylece ahalinin okuyacak bir konusu oldu

ben birde bir hatırlatmada bulunacam özellikle 2 ,aya yakın sitede bir çok eklenti ve yazılarda bir durgunluk hissediyorum ilan bölümüzüm epeyden beri işlenmiyor bu editörün suçu değil sağolsun vuslat kardeşimiz editörümzüze ulaşıp vefat ve benzeri haber konularını ulaştırıyordu oda askere gidince ortalık boşaldı gereğinin yapılması için üyelerimziden çaba göstermelrini rica ediyorum

bizleri tanıyan tüm hemşerilerimi canı'gönülden selamlıyorum sizlerle buluşup yazmak bizlere memnuniyet veriyor
esen kalın allah'a emanet olun
Kullanıcı avatarı
ziver

Mesajgönderen planetmardin » 07-01-2009 17:38:49

slm ,
ben burda yeniyim simdiye kadar coook memnunum
planetmardin

Kayit

Mesajgönderen gurbetci » 17-05-2009 13:12:30

Evet arkadaslar nihayet Üye olabildik. Tesekkürler.
Kullanıcı avatarı
gurbetci

Dön Sitemiz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir