İsrail'in Filistin'e Zulmü...

Dünyada olagelen önemli gelişmeleri ve etkilerini yazabilirsiniz!....

Mesajgönderen Halit » 13-06-2007 22:06:21

ırakta da filistinde de müslümanların birbirini öldürmesi veya birbirlerine öldürtülmesi ne acı...
Kullanıcı avatarı
Halit

Ente mevlene fensurna alel kavmil kafirin ....amin

Mesajgönderen murad » 06-03-2008 12:47:41

100 ölü yetmez 10 binlercesi gerekli
Gazze, kırmızısı aşırı derecede koyu renkte kanların aktığı belde.. Filistin denen ülke.. Satılmış, unutulmuş, katliamları özümsenmiş müminlerin gözbebeği ?? Mescidi Aksa nın toprakları..

Haberlerde spiker söylüyor, altyazıda flaş ile yanıp sönüyor, 5 günde 100 ölü 200 den fazla yaralı.. Yaralılar gündemde pek yer almaz ilginçtir.. Oysa yaralı dediğin çocuğun bir ayağı kopmuş, kolu kopmuş, başı yarılmış vs.vs..

İsrail denen zalimin önde gideninin, Lanetlenmiş bir toplumun üyeleri tarafından bütün dünyanın gözü önünde vahşete devam ediyor. zalimlerden oluşmuş ordusu ile, tankı, savaş helikopterleri ile şehrin üzerine bomba yağdırıyor..

Dünya devletleri, avrupa birliği sessiz ve en önemlisi islam ülkelerinin idarecileri sessiz ..

Kafirin sessizliğini anlarımda.. İslam ülkelerinin sessizliğini (pardon İslam ülkeleri dedim halkı müslüman olan ülkelerin diyelim) anlıyamadım , anlıyamıyacağımda..

Artık bu kafirlere siyonistlere birilerinin birseyler deyip yaptirtmasi sart oldu.

Türban karşıtı çağdaş (sahtekar dinsizler) insanlar haberi birinci sırada .. Sonra dünyadan haberlerde Gazze..

Gazze..

Ağlayan analar, ölü bebek kareleri.. Subhanallah..

Ey israil.. Bütün dünyada müslümanların kinini topluyorsun üzerinde.. Elbet bu kin bir gün gelip kapına dayanacak..

Elbet bir gün elinde gerçek silahları olan bir ordu ile karşılaşacaksın.. Elbet seni saklayan ağaçlar taşlar dile gelip arkamda da bir israilli var diyecek..

Bekle bizi israil.. Hiç ummadığın bir anda bekle bizi..

Ve israilin yardakçısı şakşakçısı olanlar..

İşte o gün.. sadece israilli köpekleri ihbar etmeyecek o taşlar .. sizde anacaklar emin olun..

Suskun ve kindar bir ümmetten sessiz bildiridir bu..

Sadece okunur.. Ve kinler tazelenir.. Ağızlardan Rablerinin Kahhar sıfatı anılır..

Duvarlarla çevrilmiş, yaşı 5-10 olmayan insanların karşısında
Kullanıcı avatarı
murad

Mesajgönderen yesillili » 30-12-2008 04:11:50

Son günlerde israilin gazze'de uyguladığı katliam ve soykırıma karşı tüm müslüman kardeşlerimizi dua etmeye ve israile kalben buğzetmeye devat ediyorum...

Allah müstehaklarını verir inşallah.
Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin

filistin'e yardım

Mesajgönderen broker_murat » 31-12-2008 22:33:53

herkese iyi akşamlar,

İHH tarafından başlatılan "GAZZE İÇİN ACİL YARDIM KAMPANYASI" na maddi olarak destek vermek isteyenler için...

"http://www.ihh.org.tr/Hesap-Numaralari.127.0.html" linkindeki hesap numaralarını kullanabilirsiniz...

Unutmayın!

Gazze'de tedavi için kullanılacak sağlık malzemeleri yok, cerrahi operasyonlar dahi cep telefonu ışığı altında yapılmakta. Vaziyet o derecede kötü bir hal almış bulunuyor. Bu yüzden elimizi çabuk tutmalıyız..

Yardımlarınızı kardeşlerimizden esirgemeylim. Allah hepinizden razı olsun...
Kullanıcı avatarı
broker_murat

filistin'e yardım

Mesajgönderen broker_murat » 01-01-2009 23:59:10

Yapılan yardımlar yerine ulaşıyor... Link'te ayrıntılara ulaşabilirsiniz...

http://www.ihh.org.tr/Duenyadan-Haberler-Ayri.49+M5dc42805a75.0.html?&L
Kullanıcı avatarı
broker_murat

Mesajgönderen yesillili » 04-01-2009 13:31:08

Kullanıcı avatarı
yesillili
Admin
Admin

Mesajgönderen ziver » 08-01-2009 16:37:52

DUYURU
0.9 OCAK 2009 CUMA ÖĞLEDEN SONRA MARDİN CUMHURİYET MEYDAN'INDA
ZULÜM VE BASKI ALTINDA İNLEYEN MÜSLÜMAN FİLİSTİNLİ KARDEŞLERİMİZE DESTEK İSRAİL'E LANET VE KINAMA MİTİNGİNE
TÜM MÜSLÜMAN VE GÖNÜLLÜ KARDEŞLERİMİZ DAVETLİDİR
MARDİN SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI
Resim
Kullanıcı avatarı
ziver

Mesajgönderen ziver » 09-01-2009 16:39:02

(not yukarda vermiş olduğumuz mitink tarihi cumartesi olarak ayarlarlanmıştır duyrulur)
Kullanıcı avatarı
ziver

YARABBI BIZI BIRBIRIMIZ ICIN FITNE VESILESI KILMA

Mesajgönderen murad » 10-01-2009 01:43:45

selamunaleyküm arkadaslar, biliyorsunuz cok önemli günler geciriyoruz,

bunun müsebbibi,de birincisi cok bilen müslümanlardir, cünkü bildikleri ile amel etmiyorlar maalesef.

ikincisi ve en önemlisi bizi idare edenlerdir bakin bir suuda ALLAH askina ondan müslümanlarin yararina bir sey duydunuzmu. keza misira bakin lemubarek efendi ne yapiyor sinir kapisiní kapatmis yardimlara bile musaade etmiyor birde bizimkilere bakalim zaten normal vatandas ne konusuyorsa bizim idarecilerde onu konusuyor, nasil kiziyorsa onlarda öyle kiziyorlar, baska bir sey varmi

birde son olarak ergenekon olayini bir destilerki filistin meselesini gündemden düsürmek icin haberlerde bile yarim saat sonra ondan söz etmeye basladilar kimse kusura kalmasin bu gündem degistirmekten baska bir sey degil. adamlar tekrar secimleri nasil kazanacagiz diye kafa yoruyorlar. filistinmi onlar icin ?????????????
Kullanıcı avatarı
murad

Re: YARABBI BIZI BIRBIRIMIZ ICIN FITNE VESILESI KILMA

Mesajgönderen Halit » 10-01-2009 02:31:48

murad yazdı:selamunaleyküm arkadaslar, biliyorsunuz cok önemli günler geciriyoruz,

bunun müsebbibi,de birincisi cok bilen müslümanlardir, cünkü bildikleri ile amel etmiyorlar maalesef.

ikincisi ve en önemlisi bizi idare edenlerdir bakin bir suuda ALLAH askina ondan müslümanlarin yararina bir sey duydunuzmu. keza misira bakin lemubarek efendi ne yapiyor sinir kapisiní kapatmis yardimlara bile musaade etmiyor birde bizimkilere bakalim zaten normal vatandas ne konusuyorsa bizim idarecilerde onu konusuyor, nasil kiziyorsa onlarda öyle kiziyorlar, baska bir sey varmi

birde son olarak ergenekon olayini bir destilerki filistin meselesini gündemden düsürmek icin haberlerde bile yarim saat sonra ondan söz etmeye basladilar kimse kusura kalmasin bu gündem degistirmekten baska bir sey degil. adamlar tekrar secimleri nasil kazanacagiz diye kafa yoruyorlar. filistinmi onlar icin ?????????????

Açıkçası ben bu mesajda iyi niyet veya ihlas sezemiyorum.

Öncelikle keşke bunlar birlikte neler yapılması gerektiğini de izah etseydiniz.

veya bir vatandaş olarak elimizden ne geliyor ve biz ne kadarını yapıyoruz noktasında bize bir kaç mesaj verseydiniz.

benim kanatime göre türkiye bugün filistin konusunda tüm dünyada en fazla efor sarfeden ülke konumundadır. ve bugün filistinde insanlar mısırdan dubaiden arabistanda vs yardım beklemiyorlar. onları övmüyorlar. türkiyeyi övüyorlar. çünkü onlar da şuanda onlar için türkiyenin ciddi anlamda gayret ettiğinin farkındalar.

bizler vatandaş gibi kızabilir bağırabilriiz. başkalarını da suçlayabiliriz. ama iş bir devleti yönetmeye geldiğinde insan bu kadar rahat kelime sarfedemez. buna rağmen türkiye başbakanı o lafları edebildiyse bence bu ciddiye alınası bir mesajdır ve bütün dünyanın bunu gördüğünü düşünyorum.

ki devlet başkanı, cumhur başkanı veya başbakanın mesuliyeti sizin bizim gibi bir vatandaşın mesuliyeti ile bir değildir. belki bundan dolayı biz onlara her zaman anlayamayız. belki bu konuda yaptıkları da yeterli değildir. ama yapılanları da basit görmek bana hiç de mantıklı ve samimi gelmiyor.

Ergenekon gibi bir yapılanmanın fikiistin sorunu sebebiyle ihmal edilmesi size mantıklı mı geliyor? peki ben size başka bir soru sorsam bana aksini ispat edebilirmisiniz acaba?: acaba filistin sorununu ergenekonun dış destekçileri tarafından davayı unutturmak için yapılmadığına nasıl emin olabiliyorsunuz? bunu ıspatayabilirmisiniz? belki ben bunu ıspatlayamam ama siz de ergenekon davasındaki yeni dalganın filistini unutturmak için yapıldığını ispatlayamazsınız.

başkalarını bazı çıkarlar peşinde olmakla suçalamadan önce önce kendimizin acaba o niyetleri taşıyor olduğumu veya olma ihtimalimizi muhasebe etmemiz gerekmiyor mu? bir müslüman olarak bizler bu muhasebeyi yapıyormuyuz?

ben yapılanlar kesinlikle yeterlidir demiyorum ama yapılanları da küçümsemek yok saymak ve hatta başka sebeplere yormak benim hakkaniyet ölçülerime uymuyor açıkçası. bizler dualarımızı yeterince edelim. maddi durumumuz müsaitse bağışlarımızı yapalım. öncelikle kendi çapımızda üzerimize düşenleri yapalım ve sonra en azından bu konuda siyasi rant peşinde olmadan bir şeyler düşünelim.

umarım meramı anlatabilmişimdir. benim sorunum polemiş veya partizanlık değil; sadece konuştuklarımızı daha mantıklı temelere oturtarak haklı isek haklılığımızı yeterince anlatmalıyız.
Kullanıcı avatarı
Halit

Filistin - Ergenekon

Mesajgönderen Madocean » 10-01-2009 20:45:48

Murad kardesime selam olsun...

Muhalefet yapmak, bir siyasi irade ile hemfikir olamamak; kendilerine dünya'ya sadece "atgözlügü" perspektifinden bakmayi, beraberinde getiriyor olmazsa gerek.
Kendileri "Devlet Siyaseti"nin nasil isledigini, olur ya, yanlis yorumluyor veya bastiramadigi ihtiraslarindan dolayi göremiyor olabilir; lakin su an Türkiye'yi idare eden "iradeyi" bazi cevrelerin kullandigi literatür ile "linc" etmeye kalkmasini cok yersiz bir o kadar da talihsiz buldum...

Kendilerine bizim "irade"nin ve "durusumuzun" nasil oldugunu Namik Kemal'in su misralariyla izah etmeyi elzem gördüm:

Felek bin türlü esbab-i cefasini toplasin gelsin
Dönersem kahpeyim millet yolunda azimetten
Ne mümkün zulm ile bidat ile imha yi hürriyet...

Iste biz böyleyiz sevgili Dostum, bize, senin tabirinle "Suni Ergenekonlar" ve "Hiclik Tasarimcilari" gerekli degil...

Selam ile
Madocean
Kullanıcı avatarı
Madocean

Mesajgönderen murad » 11-01-2009 01:31:50

maasallah arkadasima hemen,de ne güzel anlamis bizim bu yazida ihlas ve iyi niyet olmadigini, yane ta kac bin km lik mesafeden bunlari biliyorsa tayyip bey konusundaki düsünceleride dogrudur

Bak arkadasim bizim fert olarak yapabileceklerimizi siralamaya calisayim. 1, bol bol dua edecegiz 2,bazi firmalarin mallarini boykot edecegiz. 3,bize yakin bir yerde miting varsa ona katilacagiz 4,filistin ve müslümanlar üzerinde oynanan oyunlari iyi sezecegiz, 5,filistin meselesini hic gündemden düsürmeyecegiz. akliniza baska bir sey geliyorsa lütfederseniz memnun oluruz

hali hazirda türkiye ile israil arasinda ki anlasmalari saymaya gerek yok hükümet su anlasmayi bu anlasmayi yapmis onuda yazmaya gerek yok ama bir venezuela devlet baskanina bak oda devlet baskani adam ne yapti onun mesuliyeti yok herhalde veya bu dava onun icin filistin davasi bizimkilerden daha önemli, basbakinin mesuluyeti bizim gibi degilmis bizde öyle diyoruz ben aksi birsey demiyorum benim dedigim bizden biraz öne gecsin yatirimlar yapsin en basiti söylemeye degmez,

uluslararasi tv kanallarina bakacak olursak misal lemubarekten cok söz ediyorlar fransiz,alman,türk basbakanlari hep kahireye gittiler yani bundan mubarekin basarili oldugumu ortaya cikiyor. ben cikartamiyorum size karismam. ve son olarak yapilanlari, evet kücümsüyorum, elle tutulur israilinde ciddiye aldigi bir kararmi var, ben kendim hakliyim demiyorum kendi düsüncemi ifade etmeye calistim. ALLAHA emanet olun.
Kullanıcı avatarı
murad

Mesajgönderen Halit » 11-01-2009 02:53:36

murad yazdı:maasallah arkadasima hemen,de ne güzel anlamis bizim bu yazida ihlas ve iyi niyet olmadigini, yane ta kac bin km lik mesafeden bunlari biliyorsa tayyip bey konusundaki düsünceleride dogrudur

Bak arkadasim bizim fert olarak yapabileceklerimizi siralamaya calisayim. 1, bol bol dua edecegiz 2,bazi firmalarin mallarini boykot edecegiz. 3,bize yakin bir yerde miting varsa ona katilacagiz 4,filistin ve müslümanlar üzerinde oynanan oyunlari iyi sezecegiz, 5,filistin meselesini hic gündemden düsürmeyecegiz. akliniza baska bir sey geliyorsa lütfederseniz memnun oluruz

hali hazirda türkiye ile israil arasinda ki anlasmalari saymaya gerek yok hükümet su anlasmayi bu anlasmayi yapmis onuda yazmaya gerek yok ama bir venezuela devlet baskanina bak oda devlet baskani adam ne yapti onun mesuliyeti yok herhalde veya bu dava onun icin filistin davasi bizimkilerden daha önemli, basbakinin mesuluyeti bizim gibi degilmis bizde öyle diyoruz ben aksi birsey demiyorum benim dedigim bizden biraz öne gecsin yatirimlar yapsin en basiti söylemeye degmez,

uluslararasi tv kanallarina bakacak olursak misal lemubarekten cok söz ediyorlar fransiz,alman,türk basbakanlari hep kahireye gittiler yani bundan mubarekin basarili oldugumu ortaya cikiyor. ben cikartamiyorum size karismam. ve son olarak yapilanlari, evet kücümsüyorum, elle tutulur israilinde ciddiye aldigi bir kararmi var, ben kendim hakliyim demiyorum kendi düsüncemi ifade etmeye calistim. ALLAHA emanet olun.

üstadım; ben niyet okumak derdinde değilim. ben yukarıdaki mesajımda Recep tayyip erdoğanın avukatlığını üstlenmiş de saymıyorum kendimi.

sizin kalbinizde geçenleri de asla bilemem ben. ancak Allah bilir. Lakin ben sözlerinizden hissettiklerimi yorumlayabilirim.

ferdi olarak yapabileceklerimiz konusunda sunduğun öneriler için teşekkür ederim. açıkçası belki bazıları aklıma gelmemişti. belki başka arkadaşların da aklına gelmemişti. ha ben bunların hepsini yapabileceğimi asla iddia edemem. zira bazılarını belki bana göre olmayabilir. herkes eminim imkanı ve düşünceleri doğrultusunda bunlardan istifade edecektir. bende ancak elimden gelenleri yapmaya gayret ediyorum inşallah.

venezuela devley başkanının ne yaptığı ile bizim ne yaptığımızı karşılaştıramıyorum ben. orası kapalı bir toplum. ve yaşam standarları demokrasisi malum bir yer diye biliyorum. devlet başkanı da başına buyruk biri. Türkiye ise yeri geldi mi islam aleminin temsilcisi bie görülebilen bir ülke. türkiyenin konumu ve venezuelanın konumu bir değildir bence. bir davranmasını da bekleyemeyiz. türkiye yeri geldi mi islamın güzel yüzünü dünyaya göstermeye çalışan bir ülke. (her zaman olamamış olsa da) ve dünyadan kendinizi venezuela gibi soyutlayarak bunu da asla yapamazsınız. kaldı ki türkiye bir bölge ülkesi . bu bölgede onlarca asırlık bir geçmişi ve hukuku var. olaya yaklaşımı popülist asla olamaz. israil ile yapılan anlaşmalar geçmişten beri var. ve bence gittikçe azaltılmaya çalışılıyordur. lakin bilindiği üzere tsk daki görüş açısı milletin tam görüş açısı ile örtüşmüş düzeye inmiş değildir.

hüsnü mübarekin kendi ülkesi de dahil olmak üzere itibarının ne kadar kavi ( ! ) oldğunu iyi biliyorum. ben dikkat ederseniz; filistin halkının bakış açısını yansıttım. kimlerden yardım bekliyorlar. kimlerin kendilerini düşündüğünü düşünüyorlar. bu bence dünya basınına yansıyandan daha önemlidir. dünya basını yeterince şeffaf olsa; bu katliam karşısında bu kadar sessiz kalamazdı batı.

şuan kurulması düşünülen barış gücünün komutasının türkiyeye verilecek olması da ayrı bir öneme sahip. her ne kadar barış gücünün daha çok israilin işine yarayacağını düşünsem de; en azından bunun türkiyenin kontrolunde olması en azından filistinlilerin daha az zarar görmesini sağlayacaktır diye düşnüyorum...

bu arada ben de olumsuz gördüğüm bir noktayı belirtmek istiyorum ve bu konudaki görüşünüzü bilemk isterim.: 4 ocak günü çağlayanda bir miting oldu. ben bu miting de değildim. ama bana anlatıldığı kadarıyla ve benim edindiğim izlenimler doğrultusunda orada saadet partisi filistin mitingi namı ile parti gövde gösterisi yaptı. ben onların bu davranışlarında ne kadar ihlaslı olduklarını bilemem. kalplerini okuyor değilim. ama orada açılan pankartlar ve atılan tezahuratlar bence o mitingin tümüne ve o mitigi düzenleyenlere gölge düşürmüştür. bana kalırsa; işte filistin asıl orada siyasi malzeme yapımıştır. keşke oraya her düşünceden giden insanların düşüncelerine saygı gösterilse ve bu işin ihlasına gölge düşürülmeseydi diye düşünyorum. bilmem sizin bu konudakki fikirleirniz nelerdir.

derdimiz kesinlikle kavga değil. en azından bizler birbrimize ve dolayısıyla başkalarına birşeyler anlatabilelim..

Rabbim filistinli kardeşlerimize yardımını esirgemesin. ve bizi de onlara yardımcı olanlardan veya olmaıyorsak bile bu vahşete en azından buğz edebilenlerden eylesin.
Kullanıcı avatarı
Halit

Yahudi Firmalari

Mesajgönderen Madocean » 17-01-2009 23:17:20

Merhaba Dostlar...

Lütfen bundan sonra arastirmadan, elinizde kesin delil olmadan basmakalip slogan ve sokakta ki insanlarin agizlarinda geveledikleri laflari buralara tasiyip, suni bir bilgi erozyonu yaratmayiniz.

Israil’in Filistin halkina yaptigi zulmü mutlaka kinayacagiz, karsisinda olacagiz, amenna.
Bunu yaparken ama körü körüne de yahudi düsmanligi yapmayacagiz.
Bu durusumuz bizlerin yahudi dostu oldugumuz anlamina da gelmemeli, öyle algilanmamali !

Mensubu oldugumuz yüce dinimiz biz inananlara, diger dinlere karsi hosgörülü ve saygili olmamizi emrediyor nitekim… Káfirùn Süresi, Ayet: 1-6

Zekeriya arkadasimizin bizlere sundugu listede eksik bazi bilgiler var.
O bilgilerin bazilarini eklemeyi, bu Site’yi ziyaret edenlerin dogru ve eksiksiz bilgilenmeleri acisindan elzem gördüm…

Adidas Anonim Sirketi:
Kurulusu agustos 1949, kurucusu Adolf Dassler. Alman ve katolik bir ailenin ikinci cocugu. 1997’de Salomon firmasini satin aldi, 2005’te Finlandiya’nin Amer Sports Corporation’a satarak elinden cikardi.
Adolf Dassler Mayis 1933’ten itibaren Hitler’in basinda bulundugu NSDAP-partisine “Nazizmi“ benimsedigi ve inandigi icin üye olmustur…

Puma Anonim Sirketi:
Kurulusu 1948, kurucusu Rudolf Dassler. (Adolf Dassler’in büyük kardesi)
NSDAP üyesi, ikinci dünya savasinda ABD tarafindan esir alinir, 11 yil esir kaldiktan sonra serbest birakilir.

Nestlè Anonim Sirketi:
Isvicre’de 1905’te kurulmus süt mamülleri üreten bir Firma.
Özellikle Almanya’da “Nazilerle“ isbirligi yaparak NSDAP’nin iktidara gelmesi icin maddi ve manevi destegi tartisilmayacak kadar asina ve ortadadir. Alman sol görüslü gruplarin yillarca bu Markanin ürünlerini boykot ettiklerine tanik olduk, oluyoruz.
Bu süreci, Bergier-Raporlari adi altinda, bagimsiz olan Isvicre Bilirkisi Üzmanlari belgelemektedir. “UEK“
Hisse senetleri sahiplerinin %33 Amerikali, %31’i Isvicreli, %10 Ingiliz, geri kalan %26’si degisik ülkelerin vatandaslaridir…
Nescafè, Vittel, perrier, Nestea, Nesquik, Mövenpick, Maggi, Buitoni, Thommy, Wagner, Kit Kat, Smartis, Friskies gibi ürünler bu cati altinda üretilmektedir.

Mazda Anonim Sirketi:
Kurulusu 1920 Japonya “MAZDA-GO“. Avrupa’ya ilk otomobilini almanya’da 1972 yilinda görücüye cikariyor. Hisse senetlerinin %51’i Japonya’da, %49’u ise yabancilardadir. Toplam 62205 hissesenetli oratgi vardir. Japonya’da su ana kadar bildigim ve duydugum yahudi dinine mensup japon halkindan olan olmadi…

Hugo BOSS Anonim Sirketi:
Kurulusu 1919, kurucusu: Hugo Ferdinand Boss Almanya-Metzingen, Hiristiyan-protestan.
1931 yilinda Hitler’in basinda bulundugu parti olan NSDAP’ye üye olur. Üye numarasi: 508889. Savas sirasinda “Wehrmacht” Alman ordusunun giyecek ihtiyaclarinin büyük bir bölümü fabrikalarinda üretiliyordu. Savastan sonra esir kamplarinda calistirilan yabanci asker ailerine, yardim ve özür amacli kurulan “uluslararasi bagis vakfi” üzerinden etkinliklerde bulunuyor…

Liste de yer alan Firma ve Markalarin cogu maalesef gercege aykiri olup, genelde biz müslümanlarin "ataletlerini" saklamak icin, yillardir basvurdugumuz bir kiliftir.
Siyonist ve Emperyalist akima karsi "kollektif" bir durus sergilemedigimizin bir nevi disa yansimasinin acizligidir…

Selam ile
Madocean

Not:
Adam Opel, Danone, Maggi, Saab, Nokia ..... Listeyi daha da uzayabilir !
Kullanıcı avatarı
Madocean

CENABI HAK ISTIKAMETTEN AYIRMASIN

Mesajgönderen murad » 18-01-2009 11:43:11

Öncelikle benim niyetim kimseye cevap vermek degil, veya ben yazayimda diger arkadaslarda bana cevap yazsinlar diye hic degil. öncelikle halit kardesime caglayan mitingi ile ilgili bir soru sormus, benim fikrimi soracak olursan öncelikle mitingi ben tv lerden seyrettim bir sey diyemem misal bizim kaldigimiz yerde de bir miting düzenledik burdaki tüm cemiyetleri cagirdik bazilari destek verdi bazilari destek vermedi ve hic bir cemiyetin veya ülkenin bayragini getirmelerine müsaade etmedik filistin bayraklari haric yaklasik 5000 kisi katildi bizim yaptigimiz mitinge. simdi israil maalesf savasi kazandi artik konusmalarda yavas yavas degismeye baslar rahmetli ecevit hala hafizamizda ALLAH;A emanet olun.
Kullanıcı avatarı
murad

ÖncekiSonraki

Dön Dünyadan Haberler & Konuşulası-Tartışılası Konular...

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir