AK PARTİ YEŞİLLİ İLÇE BAŞKANMLIĞI SEÇİMİ

Yeşilli'den Haberlerimizi buraya yazabilir ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz...(Önemli haberleri Anasayfada yayınlayacağız....)

AK PARTİ YEŞİLLİ İLÇE BAŞKANMLIĞI SEÇİMİ

Mesajgönderen siracmete » 06-02-2012 10:45:45

YEŞİLLİ ‘DE AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞINA MALİ MÜŞAVİR ŞAHABETTİN ŞAFAK SEÇİLDİ.

Ak parti Yeşilli ilçe Başkanlığı 4.Olağan kongresi 5 Şubat 2012 tarihinde Yeşilli 19 Mayıs İlköğretim Okulu toplantı salonunda yapıldı.Toplantıya Ak Parti İl Başkanı Lokman Sinanoğlu ,Mardin Belediye Başkanı Beşir Ayanoğlu Merkez İlçe Başkanı vekili İlçe Başkanları,Gençlik Kolları Başkanı ,Yeşilli Belediye Başkanı çok sayıda misafir katıldı.
İl Başkanı Lokman Sinanoğlu nun açılış konuşmasından sonra kürsüye gelen Yeşilli Belediye Başkanı Enver Sağlam sekiz yılda yaptığı icraatları anlattı.Yeşilli nin olmazsa olmaz projelerinden Yeşil vadi projense başlandığı beyaz suyun yakın zamanda ihale edileceğini söyledi.
Mardin Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu söz aldı. Ayanoğlu konuşmasında Yeşilli nin Mardin için öneminin çok olduğunu Mardin sermayesinin lokomotifi Yeşilli lerin olduğunu ima ettiler.
Daha sonra söz alan genç Başkan Şahabettin ŞAFAK Ak Patri nin10 yıllık mazisinde büyük başarılara imza attığını,Ancak yapılacak daha çok şeyler var olduğunu çalışmalarının sadece seçimler için değil gelecek nesillere dönük yaptıklarını,hedefleri 2023 Türkiyesi olarak ortaya koyduğu çalışmalarımıza artırarak yolumuza devam edeceğiz dedi.
Mali Müşavir Şahab ettin Şafak,konuşmasında İlçenin birlik ve beraberliğe her zamandan daha fazla ihtiyacı var olduğu,2002 tarihinde Ak Parti kurulmasıyla başladığı siyasi hayatı en son 12 Haziran 2011 seçimlerinde Mardin den Ak Parti Milletvekili aday adayı olmuştu.Konuşmasını şimdiye kadar görev ALMIŞ Başkan ve yönetim kuruluna ayrı ayrı teşekkür etti.Ayrıca vefat eden ilk ilçe Başkanı Fahri Öter e Allahtan rahmet diledi.
Kullanıcı avatarı
siracmete
 
Mesajlar: 11
Kayıt: 17-08-2007 00:00:00
Konum: mardin

Dön Yeşilli'den Haberler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron